Konuşanlar Bileti Bu Şekilde Satın Alınıyor

Son güncelleme:

2021 ile birlikte zengin içerikleri ve eğlenceli dizi, film ile programlarıyla hayatımıza giren dijital platform Exxen‘in her içeriği beğenilerek takip ediliyor. Bu beğenilen içeriklerinden biri de ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın konuşmacılığı ile Konuşanlar Bilet satın al ,Komedi türündeki bu stand up programına Hasan Can Kaya‘yı yakından takip edenler aşina, programı yeni izlemek isteyenler için ise formatı şu şekilde; konuşmacı Hasan Can Kaya, öncelikle konuşanların arasından birilerini seçiyor ve ardında ise bu seçilenlere hem ilginç sorular yöneltiliyor hem de her insandan farklı bir hikaye dinlemiş oluyorsunuz. Kahkahalara boğulacağınız bu komedi türündeki program Konuşanlar, her Cuma yeni bölümleri ile Exxen adlı dijital platformda sizi bekliyor.

Konuşanlar bilet almak için sıraya girmiş arkadaşlar özel içerik!
Konuşanlar Bilet

Peki Exxen’de Konuşanlar programı için nasıl bilet alabilirsiniz? İşte Konuşanlar bileti bu şekilde alınıyor.

Konuşanlar Bileti Nasıl Alınır
Konuşanlar, Exxen’de!

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Adlı Programı Artık Exxen’de.

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar İsimli Programı, YouTube’dan Sonra Exxen’de de Büyük İlgi Gördü. Bilet almak için; https://www.biletix.com/etkinlik-grup/256521834/ISTANBUL/tr

Bebişi Nekadar Tanıyorsun?

Komedyen Hasan Can Kaya’nın büyük kitleleri gülmekten kırıp geçiren stand up gösterileri, yıllardan beri izleyiciler tarafından büyük beğeni topluyor. Hasan Can Kaya’nın Leman Kültür sahnelerinde ile birçok ilde yaptığı sahne gösterileri ile İstanbul’da her hafta yine aynı mekanda sunduğu sahne performansları ile stand up gösterileri, seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Sahne tozunu uzun yıllar yutarak büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Hasan Can Kaya, birçok popüler dizi ve filmin de senaristi aslında. Sahne gösterileri ve senaristliğin ardından komedi tarzındaki stand up gösterilerini YouTube adlı platforma taşıdı. Burada da geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ve sosyal medyada da çok beğenilen Hasan Can Kaya, daha sonra bu videoların tamamını Acun Ilıcalı’nın kurduğu bir dijital platform olan Exxen’e taşıdı.

Exxen Konuşanlar Bileti
Konuşanlar, 1 Ocak’tan beri Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’de yayınlanıyor.

Hasan Can Kaya, Exxen’deki Konuşanlar Programı da Dahil Birçok Başarılı Projede Yer Aldı.

Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar Bilet Fiyatı ortalama 130₺’den başlayıp kategoriye göre 200₺ ye kadar çıkabiliyor.

Hasancan Kaya Nereli

16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’un Güngören semtinde dünyaya gözlerini açan Hasan Can Kaya, bu gün Exxen’deki en popüler programlarından biri olan komedi türündeki stand up programı Konuşanlar’a sunuculuk yapıyor. Uzun bir senaristlik geçmişi de olan Hasan Can Kaya, stand up yapmaya da ilk kez senaristlik yaparken karar verdi. 1 Erkek, 1 Kadın, 1 Çocuk adlı televizyon dizisinde senaristliğini sürdürürken birlikte bu dizinin senaristliğini yaptığı arkadaşlarının da desteği ile birlikte stand up yapma kararı alan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, böylelikle sahne gösterilerine adım atmış oldu. İlk stand up gösterileri Leman Kültür Beşiktaş’ta bulunan gösteri sanatları merkezinde başlayan Hasan Can Kaya, bu sahnede düzenli olarak stand up gösterilerini gerçekleştirmeye başladı. 2020 yılının Ocak ayında iken ise, kendi kişisel projesine girişerek ekranlardaki gösteri hayatı için büyük bir adım atmış oldu. Geçtiğimiz senelerde Konuşanlar TAlk Show’un çekimlerine başlamış olan Hasan Can Kaya, daha sonra bu gösterileri kendi YouTube kanalında yayınlamaya başladı. Bu videolar ile çok büyük övgü ve beğeniler alan Hasan Can Kaya, sosyal medya da dahil her platformda ilgileri üzerine topladı. Bütün yıl boyunca izlenme rekorları kıran Hasan Can Kaya’nın her bir videosu heyecan ile bu platformda beklendi. Daha sonra bu kanalındaki bütün videolarını kaldıran Hasan Can Kaya, tüm videolarını geçtiğimiz yılın Aralık ayında Exxen’e taşıdı ve yayınlayacağı yeni videolarına da bu dijital platformda devam etti. Hasan Can Kaya, Konuşanlar Talk Show programının yeni bölümlerine ise 2021 yılının 1 Ocak tarihinde başladı ve YouTube’da Konuşanlar Talk Show olan programın adı, Hasan Can Kaya – Stand Up Party olarak değiştirildi.

Nasıl Konuşanlar Bileti Satın Alınır?

Exxen Konuşanlar Bileti
Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı.

Konuşanlar programının YouTube’da yayınlanan bölümleri ile geniş kitlelere ulaşan Hasan Can Kaya, bu platformda bulunan videolarını silmesi ile binlerce takipçisini kaybetti. Kendisine yöneltilen tepkiler üzerine YouTube’da bulunan kanalında takipçileri için bir video çekerek onlara açıklamalarda bulunan Hasan Can Kaya, Konuşanlar programının bu platformda da var olmaya devam edeceğini, ayrıca yeni projeler için de hazırlandığını belirtti. Hasan Can Kaya, Exxen’de yayımlayacağı yeni bölümlerini, sosyal medya hesabının hikayeler bölümünde takipçilerine programın başladığı tarihi de açıkladı. Acun Ilıcalı da Hasan Can Kaya’nın hazırladığı Stand Up Party programı için şu açıklamalarda bulundu: “Hasan Can Kaya 1 Ocak itibarıyla Exxen platformumuzda yer alacak. Hasan Can’ın çalışmalarını sürdürüp daha başarılı olabilmesi için emeğinin karşılığını bir ölçüde alması gerekiyor. Son dönemlerde gördüğüm en çalışkan ve zeki insanlardan biri. Exxen 1 Ocak’ta seyircimizle buluşacak. Amacımız bütün izleyicilerimizin Exxen ile buluşabilmesi. Bu nedenle Exxen’in aylık ücreti herkesin ödeyebileceği bir rakam olacak.”

Exxen Bileti Fiyatı Nedir
Konuşanlar programı, her hafta Exxen’de yayınlanıyor.

Exxen, Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Programı da Dahil Birçok Zengin İçerik ile İzleyicilere Hizmet Veriyor. Exxen’de en çok izlenen programlar’dan birisi konuşanlar olmuştur.

Acun Medya’nın da kurucusu olan Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve Hasan Can Kaya’nın stand up tarzındaki programı olan Konuşanlar da dahil birçok program, dizi ve filmi izleyicilerin hizmet sunan Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinden beri bizimle birlikte. Bu yıl yayın hayatına başlayan Exxen adlı dijital platform, 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı tarafından “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklaması yapılarak yeni yılın ilk günü ile birlikte dijital platformdaki yerini almıştı. 1500 kişilik bir ekibin görev yaptığı Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’in reklam gösterimine göre çeşitli ücret talepleri bulunuyor. Acun Ilıcalı ise, bu platformun tanıtımını yaparken izleyicilerden belli bir ücret talep edileceğini duyurmuştu. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki ücretli seçenek halinde paketleri sunulan ve ücretsiz seçeneğin bulunmadığı Exxen platformu için, yıllık olarak ayrılan bütçenin ise toplamda 900 milyon TL olacağı duyuruldu. Platform, izleyiciler için epey zengin içerikler sunuyor. Dizi türünün ağırlıklı olduğu Exxen’de, Konuşanlar programını da içine dahil eden reality Show, yarışma, belgesel ve çocuklar için de birbirinden zengin onlarca içerik bulunuyor. Exxen, her yaş grubuna hitap edecek nitelikte içerikleri izleyicileri için üretiyor. Orijinal içeriklere ev sahipliği yapmasının yanında Exxen’in bir başka avantajı ise, televizyon ekranlarında ticari veya başka sebepler nedeniyle izleyemediğimiz ve yayınlanmayan kısa ya da uzun soluklu içeriklere Exxen dolayısı ile ulaşabilecek olmamız. Acun Ilıcalı’nın oluşturduğu bu dijital platform Exxen’in ismi ise, Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programının da ismini belirleyenlerden biri olan Ali Taran’ın önerisi ile oluşturuldu.

Hasan Can Kaya exxen konuşanlar bileti
Exxen’de yayınlanan stand up programı Konuşanlar.

Peki Konuşanlar Programına Nasıl Bilet Alabilirsiniz?

Hasan Can Kaya bilet almak için herkes sıraya girmiş durumda! Birçok izleyiciyi gülmekten kırıp geçiren gösteri sanatçısı Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı, binlerce kişi tarafından Exxen’de ilgi ile izleniyor. Kullanıcılar, YouTube’un ardından Hasan Can Kaya’yı izlemek için Exxen adlı dijital platforma akın ediyor. Peki Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programına nereden ulaşabilirsiniz. Bu talk show programına bilet almak için hangi yolları izlemelisiniz? Konuşanlar programına her hafta ulaşmak için önce Exxen’i cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Exxen, sadece App Store’dan indirilebilir, Google Play Store için Exxen platformu henüz oluşturulmadı. App Store’a Exxen yazılarak bu platforma mobil cihazınızdan erişebilirsiniz. Exxen platformunda Konuşanlar’ı izlemeden önce ise, izleyicilerin Exxen.com adlı internet sitesi aracılığı ile bir üyelik oluşturmaları gerek. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra yine aynı internet adresi ile Exxen’e aylık veya yıllık olarak, kredi kartı ya da banka kartınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşmesinin ardından Konuşanlar programına eski bölümleri ile birlikte erişebilir, bu programın yeni bölümlerini her hafta izleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir çok kurumsal şirketin ( web tasarım, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik ve kurumsal website tasarımlarını yapan firma bosphorus design yapmaktadır ).

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.