Koronavirüs Nedeniyle Erken Tahliye Olan Mahkumun Kutlaması Ölümle Bitti!

Ürdün’de koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında cezaevinden tahliye edilen bir mahkum, tahliyesini kutlamak ve kendisini karşılamak için yapılan kutlamalar sırasında havaya ateş açan bir akrabası tarafından vurularak yanlışlıkla öldürüldü.

Dünyanın birçok ülkesinde koronavirüs salgını nedeniyle cezaevlerindeki hafif suçlu mahkumlar serbest bırakılmaya başlandı. Arap medyasında yer alan habere göre Ürdün’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

Al Jazeera’de yer alan habere göre koronavirüs tedbirleri kapsamında cezaevinden tahliye edilen mahkumlardan biri olan 46 yaşındaki Sami Salem Wardat evinin önünde yakınları ve akrabaları tarafından kutlamalarla karşılandı. Sosyal medyada yer alan video da Wardat’ı karşılama kutlaması yapan yakınlarının havaya ateş açtığı görülüyor. Bu sırada Wardat’ın kuzeni olan Ahmad Salamah, havaya ateş açmak isterken silahı iki kez tutukluk yaptığı anlaşılırken 6 el havaya ateş açıyor. Bir kez daha tutukluk yapan silaha rağmen ateş açmayı devam ettiren Ahmed’in bir sondaki atışının ardından Wardat’ın yere düştüğü görülüyor.

Polisin verdiği bilgilere göre ruhsatsız silah bulundurma ve polise mukavemet suçundan 8 ay hapis cezasına çarptırıldığı öğrenilen 5 çocuk babası Wardat, koronavirüs nedeniyle tahliyesinden 2 hafta önce serbest bırakıldı.

[su_youtube url=”https://youtu.be/VhZ04RfSt04″ autoplay=”yes”]

Koronavirüs Tedavisi Tamamlanan 17 Günlük Bebek Alkışlarla Taburcu Edildi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.