Koronavirüse Karşı Kampanya Başlatan Ünlüler

Efsane şarkıları ve moda dünyasındaki başarıları ile konuşulan popun kraliçesi Rihanna koronavirüs ile mücadele için alkışlanacak bir harekete imza attı.

Şarkıcılıktan sonra moda dünyasına adımını atan popun kraliçesi Rihanna, koronavirüsle mücadeleye 5 milyon dolar bağış yaptı.

Üstelik sadece virüs ile mücadeleye tek bağış yapan sanatçı Rihanna değil….

İşte salgınla ilgili mücadele için bağış yapan ünlü isimlerden bazıları…

Zlatan Ibrahimovic

Milan forması giyen futbolcu Zlatan Ibrahimovic, İtalya’da koronavirüs salgının gittikçe büyümesinin ardından, kampanya başlattı. Kendisinin de bağış yapacağını açıklayan 38 yaşındaki futbolcu; “İtalya bana çok şey verdi ve bu dramatik zamanda, ben de bu sevdiğim ülkeye daha fazlasını geri vermek istiyorum. Benimle çalışan insanlarla birlikte hastaneler için bir bağış kampanyası başlatma ve iletişim gücümle birlikte mesajı yayma kararı aldım. Ciddi bir mesele bu ve ciddi bir yardıma ihtiyacımız var. Meslektaşlarımın gücüne, tüm profesyonel sporcuların ve küçük ya da büyük yardım yapmak isteyen herkese güveniyorum” dedi.

Blake Lively ve Ryan Reynolds

Hollywood’un gözde çiftlerinden olan Blake Lively ve Ryan Reynolds, koronavirüs salgını nedeniyle, kar amacı gütmeyen ve ihtiyacı olanlara güvenli gıda yardımı sağlayan iki kuruluş Feeding America ve Food Banks Canada’ya toplam 1 milyon dolarlık bağış yaptı.

Lady Gaga

16 Mart Pazartesi günü, Lady Gaga’nın kozmetik şirketi Haus Labs, online alışveriş karının %20’sini Los Angeles ve New York’daki yerel gıda bankalarına bağışlayacağını açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.