Koronavirüsten Değil Üvey Annesi Yüzünden Öldü!

Konya‘da yaşayan Suriye Uyruklu Raaşa Osman, 7 yaşındaki üvey oğlu Azzam Al Abdullah’ı hortumla döverek öldürdü. İlk olarak çocuğun koronavirüsten öldüğü yalanını söyleyen üvey anne hakkında konuşan amca İsmail Al Abdullah, ”Raaşa kendi çocuklarını kayırıp, yeğenime çöpten malzeme toplatıp, sattırıyordu. Parayı da elinden alıyordu.” dedi.

BABASI SINIR DIŞI EDİLDİ

Geçen cumartesi gecesi saat 01.30 sıralarında Karahöyük Mahallesi Pirhasan Sokak’taki evden 112 Acil Servis’i arayan bir kişi, yeğeni Azzam Al Abdullah’ı yatağında ölü bulduklarını, çocuğun koronavirüs nedeniyle öldüğünü söyledi. İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri yaptıkları kontrolde, küçük çocuğun vücudunda darbeye bağlı çok sayıda morluk olduğunu tespit etti. Polisin yaptığı incelemede de babası yaklaşık 15 gün önce sınır dışı edilen çocuğun, üvey annesi Raaşa Osman ve kardeşleriyle birlikte kaldığı ve üvey annesi tarafından sokaklarda kağıt toplattırıldığı ortaya çıktı.

“Koronavirüsten Öldü Dedi”

Azzam Al Abdullah’ın amcası İsmail Al Abdullah, yeğeninin üvey annesi tarafından sürekli dövüldüğünü belirterek, şunları söyledi: “Babası Suriye’ye gittikten sonra Azzam Al Abdullah, üvey annesi ve kardeşleriyle kaldı. Raaşa çok sinirliydi. Kendi çocuklarını bile dövüyordu. Beni telefonla arayıp, Azzam’ın öldüğünü söyleyince hemen evlerine gittim. Raaşa, bana çocuğun koronavirüsten öldüğünü ve hemen gömmemizi söyledi. Raaşa sürekli ağlıyordu. Sinirli bir hali vardı. ‘Babaları Suriye’ye gitti biz burada kaldık’ dedi. İçeri girdiğimde çocuğu kefenlemiş gibi battaniyeye sarmışlar. Gömmek için hazırlık yapmışlardı. Kimsenin haberi olsun istememiş. Biz koronavirüsten de olsa yeğenime bakmak istedik. Belki çöpten filan bir şey yedi, boğazında bir şey kalıpta mı öldü, diye düşündük. Raaşa kimsenin haberi olmadan yeğenimi gömecekti.” Allahtan böyle annelik duygusu olmayanlara akıl ve annelik duygusu aile duygusu ihsan etmesini diliyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.