Kovid-19 İçin Antalya’da Otel Sahipleri Tarafından Düzenlenen İzole Sahillere Büyük İlgi !

pstimaj.com/img/75/90x50/5f02fc3fae298bdb706f3299.jpg" data-next-url="/istanbula-yakin-gunubirlik-kacis-rotalari-haber-fotograf-2265411?isinfinity=true">

Antalya’da bazı otellerin sahipleri tarafından düzenlenen izole sahiller yeni tip korona virüsü pandemi sürecinde tatilciler tarafından beğeni ile karşılandı !

Çin’in wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına yeni tip korona virüsü yaklaşık 4 aydır Türkiye’de zorlu pandemi süreci yaşatmakta. Durum böyle olunca 2020 sezonunda tatil yapmak isteyenlerin öncelikleri değişti. İnsanlar otel tatillerinde daha çok sosyal izolasyona öncelik veriyor. Antalya’daki otel sahipleri de bu kıstası göz önünde bulundurarak izole sahilleri düzenledi.

Yeni tip korona virüsü pandemisi nedeni ile düzenlenen izole plajlar oldukça talep edilip sevildi. İzole plajlardan sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak ayrı özel localar tasarlandı.

Antalya’daki bir beş yıldızlı otelin sahibi Emre Ülgüner AA muhabirine yeni tip korona virüsü ardından normalleşme süreci turizm sektörünün açılıp hareketlendiğini belirterek, Ukrayna’dan ilk misafirlerini ağırladıklarını Türkiye ve Antalya için önemli pazar olan Rusya’nın kapılarını da açmasını beklediklerini ileten Ülgüner, iç pazarın da canlanmasını umut ettiklerini söyledi.

Beş yıldızlı otel sahibi Emre Ülgüner, Antalya’daki oteline pandemi ile birlikte olumlu rezervasyonların arttığını belirterek, rezervasyon oranlarının iç pazar ve Rusça konuşan ülkeler kapsamında yüzde 35’lerde olduğunu belirtti.