Köyümüze geri dönemeye ne dersiniz sizin köyünüz olmasa bile gidelim bir kasabaya yerleşelim mis gibi doğa ohh valla dediğiniz oluyorsa gelin buralara yerleşin gerçekten insanı doğal bir sürü güzelliğe sürüklüyor yüzden herkes istiyor. Şehrin yoğunluğundan kurtulup şehre de çok uzak olmadan aslında ikisi arasında sürekli denge kurmak bu yüzden sizin için bunu yapacağınız rotalar belirledik gidin gezin.

Birgi Köyü, İzmir

Yemyeşil bir coğrafyanın içine gizlenmiş olan Birgi Köyü, asırlık ağaçları ve ahşap pencereli evleriyle sizleri bekliyor. Tarihi bölgede yer aldığı eski günlerden kalma bir duygu ve his yaşatıyor bize mis gibi ege.

Adala, Manisa

Manisa’nın Salihli ilçesinde adeta saklı bir nokta olan Adala, Üşümen Tepesi ile Dibek Dağı’nın arasında, Gediz Nehri’nin geçtiği düzlükte kurulmuş harika bir bölge. Termal ve kaplıcalar açısından zengin bir bölge. Sart Antik Kent ve Homeros Vadisi’ni çok seveceksiniz. Sessiz sedasız kaçın gidin.

Akpınar, Isparta

Muhteşem Eğirdir Gölü manzaralı Yeşil ve mavinin en güzel ve uyumlu olduğu yerde dünyanın en temiz gölünün manzaralı köşesinde size ait bir dünya kurun.

Azdavay, Kastamonu

Kastamonu’daki Azdavay. Horma ve Valla Kanyonu, Ilıca Şelalesi ve Aşıklar Köprüsü ile birlikte Azdavay tüm mucizevi güzelliği ile sizi bekliyor olacak. Bu güzellikler içinde yaşamak sizin kararınız ama benim önerim bu noktalar size gidin keyifle yaşayın.

Bakkala gidiyoruz diye mi çıksak acaba?