Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gün içinde kullandığımız bize kolaylık sağlayan kredi kartları her an yanımızda. Kredi kartları hem yüksek miktarda parayı yanımızda taşımamamız için hem de kolay işlemleriyle zaman kazanmamız için çok avantajlı. Peki kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Oldukça kolay olan bu işlemi ayrıntılı inceleyelim.

Kredi kartı başvurusu öncelikle telefonumuzdan kolaylıkla gerçekleştirebileceğimiz bir işlem. Bu işlem için şubeye gitmeye gerek yok. Bilgisayar, tablet ya da mobilden erişim sağladığınız bankaya ait site üzerinden başvuru gerçekleştirmek mümkün. Kartların sunduğu bonus, kampanya gibi avantajları inceleyerek dilediğiniz karta kolay başvuru yapabilirsiniz. Bunun için sık tercih edilen bankalar ve kart başvurularını şu şekilde sıralayabiliriz;

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İnternetten Kredi kartı başvurusu yapmak için Ziraat Bankasının hizmet verdiği siteyi kullanabilirsiniz. Ziraat bankası Kredi kartı başvurusu bölümüne giriş yaptığınızda sizden TC Kimlik Numarası, cep telefonu gibi kişisel bilgiler istenecektir. Bu ve bunun gibi kişisel bilgileri doğru şekilde sunmanız sonucunda kısa süre içerisinde yanıt almanız mümkün. Mesajla kart sahibi olmak isteyenler ise talep ettiği işlemi yazıp 4747’ye mesaj atması yeterli olacaktır. Hem kredi hem de banka kartı olan Combo’yu kullanmak isteyenler COMBO yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numarasını yazmalı ve sonrasında 4747’ye göndermelidir.

Yapı  Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yapmak da oldukça basit. Kart başvurunuzu diğer bankalarda olduğu gibi bankanın hizmet verdiği siteler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefon veya bilgisayarınızdaki tarayıcılar üzerinden siteye ulaşmanız yeterli olacaktır. Mesaj üzerinden başvuru için ise WORLD boşluk TC Kimlik Numarası yazıp 4421 sms atmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun takibi için ise WORLD yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı yazmalı ve sonrasında 4407’ye sms göndermelisiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası kredi kartı başvurusu da diğer bankalarda olduğu gibi internet sitesi üzerinden yapılabilir. Bunun yanı sıra Bonus yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazarak 3340’a mesaj atabilirsiniz. Böylece telefonunuzdan kısa sürede kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi kartı başvurusu için TC Kimlik Numaranızı yazarak ve 2273’e mesajınızı göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra site içerisinde başvuru yapmak da mümkün. Kişisel bilgilerinizi doğru şekilde yanıtlayarak site içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.