Küresel Sigorta Şirketi Liberty Mutual Group

Liberty Mutual Group, Amerika Birleşik Devletlerindeki üçüncü büyük mülk ve kaza sigortacısıdır. Boston, Massachusetts merkezli şirket, dünya çapında 900’den fazla yerde 45.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

1912 yılında kurulan şirket, geniş bir yelpazede kişisel otomobil, ev sahipleri, işçi tazminatı, ticari çoklu tehlike, ticari otomobil, genel sorumluluk , küresel uzmanlık, grup sakatlığı, yangın ve kefalet dahil olmak üzere sigorta ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Yerelleştirilmiş sigorta şirketleri Liberty International ürünlerini 18 farklı ülke ve pazarda satmaktadır.

İşletme Sahibi Politikası ve Paketler

Küçük veya Orta Ölçekli İşletmeniz için Özel Çözümler

İşinizi kurmak için çok çalıştınız. Ve ister tek çalışan olun ister büyüyen bir kadroya sahip olun, şirketinizin korunduğundan emin olmak istersiniz. Liberty Mutual Insurance, ihtiyaç duyduğunuz kapsamı sunar, böylece sizin için en önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz.

İşletme Sahibinin Politikası: Bir işletme sahibinin poliçesi veya BOP, işletme mülkiyeti ve genel sorumluluk sigortasını tek bir poliçede birleştirir. BOP, daha küçük işletmeler için tasarlanmıştır.
Ticari Paket: Bu paket, daha geniş kapsam seçenekleri ve daha yüksek poliçe limitlerinin yanı sıra mülk ve genel sorumluluk koruması da sunar. Bu paket, BOP’lar için ortaya çıkan karmaşık ihtiyaçları olan küçük ve orta ölçekli işletmeler için kapsamlı bir çözüm sağlar.

Şirketin sunduğu uluslararası ürünler hem bireysel hem de ticari müşterilere ulaştırılır.

İhtiyacınız Olan Koruma Tek Bir Politikada

Doğru sigorta kapsamına sahip olmak, işletmenizi yaygın risklerden korumanıza yardımcı olabilir. BOP ve paket çözümlerimiz aracılığıyla sunulan koruma şunları içerir:

Mülk: Vitrininizdeki tabeladan bilgisayar ekipmanınıza ve envanterinize kadar sahip olduğunuz, kiraladığınız mülkü kapsar. Bir yangın mağazanızı yok etse veya ekipmanınız elektrik dalgalanması nedeniyle bozulsa da, bu sigorta mülkünüzü değiştirmenize yardımcı olabilir ve işletmenizin çalışamaması durumunda maaş bordrosu ve gelir kaybını karşılayabilir.

Genel Sorumluluk: Bir müşteri veya diğer üçüncü şahıs dosyaları size veya çalışanlarınıza karşı dava açarsa, dava ve mahkeme kararlarıyla ilgili maliyetleri kapsar. Bir müşterinin arabası park yerinizde hasar görürse veya bir ziyaretçi merdivene kayar ve düşerse, bu teminat işletmenizin mali durumunu ve itibarını korumaya yardımcı olabilir. Ayrıca, sistemlerin ve / veya müşteri bilgilerinin açığa çıkması durumunda işletmenizin kurtarılmasına yardımcı olmak için veri hırsızlığı ve siber kapsam da ekleyebilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.