Kuruluş Osman Dizisi Bu Hafta Yayınlanacak Mı?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman, takipçileri tarafından yeni bölüm heyecanıyla beklenmeye başladı. Koronavirüs ile mücadele de alınan tedbirler sonucu birçok dizinin çekimlerine ara verildi. Tarihi karakterlerin anlatıldığı ve Osmanlı’nın kuruluş dönemine dair bilgilerin verildiği dizinin izleyicileri, projenin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya devam ediyor. Peki Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Atv ekranlarında her hafta çarşamba günü izleyicisiyle buluşan Kuruluş Osman dizisi, yeni bölüm fragmanının yayımlanmamasının ardından akıllara “bu hafta dizi yayınlanacak mı” sorularını getirdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında pek çok dizinin çekimlerine ara verildi. 18. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Kuruluş Osman dizisi de bu kapsamda çekimlerine ara verdi. İzleyicilerin heyecanla beklediği yeni bölüm Atv’nin yayın akışında bu hafta yer almadı. Kuruluş Osman disizi yerine 8 Nisan Çarşamba akşamı yabancı film “Malefiz” ekrana gelecek. Karantina döneminin sona ermesinin ardından, dizinin çekimlerine yeniden başlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olmak için elinden geleni ardına koymadı. Finale ise ortaya çıkan gerçek damga vurdu. Batur’un katilini Balgay’dan öğrenen Osman Bey, yine bir seçenekle karşı karşıya kaldı. Finalde Balgay ile ittfak yapacağını söyleyen Osman Bey’in neler yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.