Geçen hafta sonu Kylie, 2 yaşındaki kızı Stormi için 100.000 dolara mal olan bir doğum günü partisi hazırlamıştı .

Harper ‘s Bazaar’ın kapak kızı olan Kylie dergi ile yaptığı youtube çekiminde bir günde yediği her şeyi ayrıntılarıyla paylaştı. Herkes Kylie’nin çok sağılıklı beslendiğine emindi. Ve haklı çıktılar!

Hadi gelin Kylie’nin yediklerine yakından göz atalım.

Kylie, güne başlamak için lavanta ve limonla karıştırılmış güzel bir fincan kemik suyu içtiğini açıkladı. Bizde araştırdık ve gördük ki  sağlık açısında çok yararlı!

Kylie videonun devamında kemik suyu yada bir bardak taze yapılmış kereviz suyu içtiğini belirtti. Kylie buzdolabında sadece bu amaçla bütün bir kereviz çekmecesi olduğunuda konuşmasına ekledi.

Aslında, videonun ardından Kylie kemik suyunun sadece bir sabah içeceği olmadığını da ortaya koydu. Kylie videoda her gün en az iki kavonoz kemik suyu içtiğini söyledi. Evet bencede bu biraz fazla!

Kylie her gün öğle yemeğinde aynı şeyi yemediğini fakat genellikle bir yemekten vazgeçemediğini söyledi . Kylie kendine sebzeli limon tavuğu yaptığını yada her zaman Kardashian’ların sofrasında gördüğümüz sağlıklı fındık salatalardan yediğini söyledi.

Ayrıca izleyenlere Health Nut’un ton balığı sandviçini de tavsiye etti.

Arada hile yaparak fast-food yemeklere yöneldiğini söyleyen Kylie en sevdiği yemeğin In-N-Out olduğunu ve Stormi’ye hamileyken In-N-Out’tu “haftada en az bir kez” yediğini itiraf etti.

Hatta In-N- Out burger Kylie’nin hamileliğinin o kadar önemli bir parçasıydı ki Stormi’nin doğumunu ilan ettiği videoda In-N-Out’taki siparişinin bir klibi vardı.

Kylie’nin özel In-N-Out siparişi ise özel soslu ızgara soğan, iyi yapılmış patates, bir çift çizburger ve cola!

Oh, ve Kylie ayrıca gece geç saatlerde yemek isteğini azaltmak için başvurduğu yolu da açıkladı. Kylie yatağının başında bir dilim elma tuttuğunu söyledi. Çünkü gece yerinden kalkmak için çok üşendiğini söyleyen Kylie mecbur o elma ile yetindiğini belirtti.

39180cookie-checkKylie Jenner Bir Günde Neler Yediğini Açıkladı!