Kylie Jenner Görünüşüne Yaptığı Hile İle Herkesi Şoke Etti!

30 yaş altı en zengin kişi unvanına sahip milyarder Kylie Jenner, yeni aldığı evin her bir alanında fotoğraf çekip İnstagram’a atmayı ihmal etmiyor.

Cesur paylaşımları ile de konuşulan makyajın kraliçesi Kylie Jenner, paylaşımlarında Photoshop uygulamalarından en iyi şekilde yararlanıyor. Jenner’ın, geçtiğimiz günlerde lüks evinin bahçesinde çekildiği karelerde kullandığı photoshop takipçilerinin radarına takıldı.

Kylie doğal hallerini paylaşırken İnstagram’daki görünüşü ile yalın ayak sokakta magazincilere yakalandığı görünüşünü kıyaslayan takipçileri büyük fark olduğunu söyleyerek genç milyarderi eleştiri yağmuruna tuttu. 22 yaşındaki magazin yıldızının bazı hayranları ise bu uygulamanın artık her kesimde var olduğunu ve uygulandığını belirterek tepki gösterenlere sert çıktı.

Kylie ise paylaştığı havuz fotoğrafındaki shopunaçıkça belli olması nedeniyle yine takipçilerinin radarına takıldı.  Jenner’ın dikkatli takipçileri Jenner’ın durduğu havuzun mermerini yamulttuğunu fark etti ve ünlü ismi uyardı. Jenner daha sonra fotoğrafı silip tekrar paylaşsa da iş işten geçti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.