Losthink ”Kayıp Düşünce” Sosyal İçerik Paylaşım Platformu

İngilizce paylaşımlarla dünyaya açılan ”Losthink” hayatı size Negibi gibi sunmaya devam edecek. İçinde hayata dair her şeyi bulacağınız bu platform Negibi’nin devamı olarak, ingilizce içeriklerle karşınızda.

Peki Losthink içerikleri neler? Losthink, Negibi’de olduğu gibi sizi eğlenmenize, bilgi edinmenize ve zamanınızı kaliteli değerlendirmenize yardımcı olacak. İngilizce olarak devam eden bu sitede hayata dair her konuyu göreceksiniz. Losthink ”Kayıp Düşünce” Sosyal İçerik Paylaşım Platformu her an yanınızda olmaya hazır.

Hemen her yerde bir tık uzağınızda olan Losthink ”Kayıp Düşünce” Sosyal İçerik Paylaşım Platformu gündem, bilim, magazin, yaşam, teknoloji ve alt kategorilerle her alanda size hizmet sunmaya hazır. Eğer ingilizce içerikler okumak isterseniz dünyaya açılan losthink.com sizi bekliyor olacak.

Losthink Kategorileri Neler?

Losthink Kategorileri Neler?

Losthink haberler ve son dakikaların bulunduğu gündem kategorisiyle anlık haberlerden uzak kalmamanızı sağlayacak. Bilim kategorisiyle ise yeni bilimsel gelişmeleri takip etmeniz mümkün olacak.

Eğer ünlülerin hayatını merak ediyor ve magazin dedikodularını duymak istiyorsanız bu konuda magazin kategorisi tam sizlik. Güncel magazin haberlerine magazin kategorisi ile saniyeler içinde ulaşmanız mümkün.

Losthink nasıl bir site

Yemek, sağlık, seyahat ve goygoy’u içinde bulunduran yaşam kategorisi ise günlük hayatınızda size bilgi verip, neşelendirecek içeriklerle karşınızda olacak. Teknoloji adlı kategori de aynı şekilde anlık güncel olayları takip edebilirsiniz.

Losthink’in Negibi’den Farkı Ne?

Losthink’in Negibi’den Farkı Ne?

Losthink, Negibi ile aynı içeriğe sahip bir site. Negibi’nin devamı olan bu sitenin tek farkı içeriklerin ingilizce olması olacaktır. Dünyaya açılan Losthink, Negibi sitesinde olduğu gibi size kaliteli vakitler vadediyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.