Luiz Gustavo’ya Özel Antrenman!

Son güncelleme:

Sakatlığı sebebiyle üç haftadır sahaya çıkmayan Luiz Gustavo‘dan iyi haber geldi. Fenerbahçe, futbolcunun yokluğunda maçlarda sıkıntı çektiğini belirtti. Takımdan ayrı ve özel bir programla çalışan Gustavo, Antalyaspor maçına çıkacak mı?

Luiz Gustavo Kimdir?

Gözler Gustavo’ya Çevrildi

4 Mart Perşembe günü Antalyaspor’u konuk edecek olan Fenerbahçe’nin ilk 11’i oldukça karışık. Luiz Gustavo’nun çalışmalara başladığı ve sakatlığını atlattığı konuşuluyor fakat maça çıkıp çıkmayacağı belli değil. Mert Hakan ve Serdar Aziz’in de bu hafta cezalı olmasıyla kadro oldukça değişecek. Takımla sadece bir kez çalışma fırsatı bulan İrfan Can Kahveci’nin de kadroda olacağı konuşuluyor.

Luiz Gustavo, Antalyaspor Maçına Çıkacak mı?

Trabzonspor Maçı İle Moraller Yerinde

Fenerbahçe’nin üzerindeki kara bulutlar dağılıyor. 54 puanla üçüncü sıraya yerleşen Fenerbahçe’nin, son zamanlarda üst üste maç kaybetmesi sonucunda teknik direktör Erol Bulut’un ve oyuncuların üzerinde oldukça büyük bir baskı vardı.

Fenerbahçe muhabiri Volkan Demir’in bu konuda açıklamaları: “Trabzonspor galibiyetiyle hem hocanın hem de oyuncuların üzerinden büyük bir yük kalktı. Saha sonuçları Samandıra’daki bulutları da etkiliyor. Samandıra’da bu hafta için havanın güneşli olduğunu söyleyebiliriz. Erol Bulut çok eleştirildi. Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu’ndan aldığı destek hem onu hem de takımı ayakta tuttu. Futbolcu grubu daha pozitif ve daha moralli. Sarı lacivertliler yeniden yarışa döndü.”

Volkan Demir Kimdir?

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.