Magazin Dünyasında Bu Hafta Neler Oldu?

Magazin dünyasında kazan gene kaynıyor! Demet Akalın- Fatih Ürek tartışmasından tutunda Danla Bilic’in Tatlıcı ‘Berat Demir’ hakkında yaptığı açıklamalara kadar her şeyi size tek tek anlatıyoruz.

Gelin bu hafta magazin dünyasında neler olmuş bir bakalım.

1-Demet Akalın- Fatih Ürek arasındaki işler kızgınlaştı!

Sıkı kanka olan Demet Akalın ve Fatih Ürek’in arası bir anda açılıverdi. Nasıl oldu derseniz bizce annesinin cenazesine katılmayan Akalın’a Fatih Ürek çok kızdı. Hatta o kadar kızdı ki cenazeye katılmayıp kendisini aramadığını söyleyen Ürek Demet Akalın’a dedikoducu bile dedi! Bu açıklamaların ardından Akalın’dan cevap tabiki gecikmedi!

Akalın’da sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “Tilki! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodu yapan evladıma beddua eden sizsiniz” dedi ve ağzına geleni saydı!

 

2- Keşke herkes böyle yakalansa

O Ses Türkiye yılbaşı programında kameralara yakalanan Acun’un yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya bu sefer Super Bowl gecesinde Acun Ilıcalı ile dünyaca ünlü yemek programı sunucu Martha Stewart’ın selfiesine takıldı.

3-Eylül Öztürk müjdeyi verdiğine neredeyse pişman olacaktı

Alex adından bir oğlu olan Eylül Öztürk takipçileri ile ikinci bebek müjdesini bu fotoğraf karesiyle paylaşmak istedi. Fakat gel gelelim ki bu pozun daha önceden yabancı influencer PatPat Review tarafından kurgulanıp çekildiği takipçilerin gözünden kaçmadı!

4- Büyüyünce nasıl olacak?

Kardashian kardeşlerin en küçüğü ve en zengini unvanına sahip Kylie Jenner, kızı Stormi’nin 2. Yaş gününü, lüks bir parti ile kutladı. Sweatshirtlerden pipetlere kadar her şeyin üzerinde Stormi’nin adı ve resminin bulunduğu partiye ünlülerde akın etti! Bu parti gelip geçti fakat herkesin aklında tek bir soru işareti kaldı. Stormi büyüyünce nasıl olacak?

   

5-Gözler kalbin aynasıdır

Bepanthol reklamı için çektiği aksiyon sahneleri ile herkesi kendisine hayran bırakan Aslı Enver’e markanın lansmanında Murat Boz ile ilgili sorular soruldu. 4 aydır Murat ile iletişim halinde olmadığını söyleyen Enver’in gözlerindeki ifade tartışma konusu oldu.

Açıklama sonrası yapılan yorumlarda da Aslı Enver’in hali bazı takipçilerin gözünden kaçmadı;

6- “Doğru değil diye biliyorum”

Danla Bilic’e aylar önce ayrıldığı ‘Tatlıcı’ lakaplı Berat Demir’in Simge Sağın ile çıkan aşk iddiaları soruldu. Bir bilgisi bulunmadığını söylen Bilic “Doğru değil diye biliyorum” dedi. Fakat Bilic “Beni bağlamıyor” diye eklemeyi ihmal etmedi.

 

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.