Mal ve Kaza Sigortası Öncüsü Münih Re

Dünyanın önde gelen hayat reasürörlerinden biri olan Munich Re Life US 1917’de kurulmuştur.

Münih Re Özel Sigorta

Munich Re Özel Sigorta, brokerlere ve müşterilerine birincil sigorta piyasasının bütünsel bir görünümü ile hizmet vermek için, Kuzey Amerika ticari uzmanlık sigortası şirketlerinin uzmanlığını bir araya getirir.

1996’da Munich Re, American Re’yi yaklaşık 3,8 milyar dolara satın aldı.

Munich Re Specialty Insurance (MRSI), Kuzey Amerika’da özel mülk ve kaza sigortası ürünleri ve hizmetleri sunmak ve sunmak için ortak bir yönergeyi paylaşan, Munich Re (Grup) bünyesindeki bağlı şirketlerin sigorta işi operasyonları için bir tanımdır. MRSI’nin ABD ürünleri ve hizmetleri, American Alternative Insurance Corporation (AAIC) ve The Princeton Excess & Surplus Lines Insurance Company (PESLIC), Munich Reinsurance America, Inc.’in iştirakleri ve Kanada ürünleri ve hizmetleri Temple Insurance Company tarafından teminat altına alınmıştır.

Sigorta Programları Ürünleri

Şirket, ”İşletmenizin en iyileriyle ortaklık kurmaya inanıyoruz ve bu da işinize, kontrolün sizde kalmasını sağlayacak şekilde ayrı bir yaklaşım benimsememizi sağlıyor.” misyonuyla sigorta ürünlerini sunmaktadır.

1917’de kurulan şirketin genel merkezi Princeton, New Jersey’dedir.

Bireysel Yaşam

Munich Re Life ABD, yeni pazarları genişletmenize ve yeni pazarlara hizmet etmenize yardımcı olmak için yeni veri kaynakları aramaya ve yeni bilgiler sağlamaya kararlıdır. Munich Re, dijital dönüşümün ortak geleceğimiz için temel olduğunu ilk fark edenlerden olmuştur.

Başarılı bir şekilde uyum sağlamanıza ve büyümenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir ortaklık yaklaşımı sunmaktadır. Şirketin bu konuda misyonu şu şekildedir:

Munich Re Life US, müşterilerimizin işlerine benzersiz bir ortaklık yaklaşımı getiriyor. Dijital dünyanın sunduğu her şeyle geleceği kucaklamanıza yardımcı olmak için orada olacağız. Yeni pazarları ortaya çıkarmak için yeni veri kaynaklarından yararlanmanıza yardımcı olmak için orada olacağız. Herhangi bir aracı veya teknolojiyi uyarlamanıza ve devreye almanıza veya henüz hayal bile edemeyeceğiniz herhangi bir araç veya teknolojiyi geliştirmenize yardımcı olmak için orada olacağız. Ve değişen bir manzarada başarılı olmanıza yardımcı olmak için gerekli rehberliği sağlamak için orada olacağız.”

Şirket, müşterilere iklim değişikliği gibi küresel afetlerden koruma sağlayan hizmetler sunmaktadır.

Bireysel Engellilik

Munich Re Life ABD, piyasadaki reasüre edilen yeni işin fazlasını ele geçirerek ABD’deki en büyük bireysel sakatlık sigortası reasürörüdür. Şirket, sektörü dönüştürüyor, sigortalanabilirliği artırıyor ve büyümenize yardımcı oluyor. Şirket aşağıdaki konularda sanışmanlık sağlamaktadır:

  • Eğitim
  • Araçlar ve en iyi uygulamalar
  • Karmaşık danışma
  • Mali danışmanlık gerektiren iddialar
  • Arabuluculuk ve yerleşim uzmanlığı
  • Hasar analizi hizmetleri
  • Satıcı hizmetleri

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.