Mario Lemina Transferinde Son Durum

Son güncelleme:

Mario Lemina transferinde meraklı bekleyiş sürüyor. Hem Cimbom‘un hem Beşiktaş’ın oldukça çabaladığı Mario Lemina transferinde, yıldız futbolcunun yaptığı sosyal medya paylaşımı gündem oldu.

Yıldız futbolcunun ”Selam” yazdığı sosyal medya paylaşımında, kullandığı kum saati emojisi, transferin bitmek üzere olduğuna yorumlandı.

Lemina, 1 Eylül 1993 doğumlu.

Lemina Southampton’dan Kesin Ayrılıyor

Mario Lemina, Southampton’ın 2017 yılında Juventus’tan 17 milyon 250 bin euro’ya satın aldığı bir futbolcu. Takımın beklentilerini karşılayamayan futbolcu, geçen sezon Galatasaray’a kiralandı.

Süper ligde göstermiş olduğu performansla beğenileri üzerine toplayan orta saha oyuncusu, Türkiye’de yaşadığı sakatlıklara rağmen oldukça beğenildi.

Mario Lemina, Gabonlu-Fransız futbolcudur.

Sarı kırmızılıların yüksek bonservis bedeli sebebiyle alamadığı Lemina, ligin sona ermesinin ardından Southampton’a geri döndü. Lakin umduğunu ne yazık ki bulamadı. Takım, Lemina’nın satışını istemekte.

Lemina‘nın bonservis bedeli 3 milyon euro olarak belirlenmişti. 26 yaşındaki orta saha oyuncusu için Beşiktaş ve Galatasaray‘ın kiralama girişimleri gözlemleniyor. Southampton ise futbolcuyu bu kez kiralık olarak değil, bonservisiyle göndermek istiyor. Oyuncu için istenilen bonservis bedelini Beşiktaş veya Galatasaray‘ın verme imkanı ise şu an gözükmüyor.

GS, 21 futbolcusununlisansını çıkarıdı.

Ömer Bayram Şoku

Hız kesmeden yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden Sarı Kırmızılı takım, 21 futbolcusunun lisansını çıkardı. Yeni transferler, sakatlığı bulunan Muslera ile Ömer Bayram ve Martin Linnes dışarda kaldı. Bu durum ilk başta şaşkınlık yarattı fakat sebebi sonradan anlaşıldı. Arda, Omar, Emre Kılınç, Fatih Öztürk Ryan Donk ve Oğulcan’ın lisansı vergi borcu sebebinden dolayı bekletilirken, Linnes ve Ömer Bayram ise evrak eksikliği sebebiyle listede yer almadı. Lisansı çıkartılan isimler ise; Ahmet Çalık, Jimmy Durmaz, Sekidika, Babel, Şener, Belhanda ve Diagne.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.