Marsilya Maçını İzlemeye Geldiler!

 Avrupa kulüpleri transfer sürecinde çok fazla haberi yapılan, birçok takım tarafından teklif alan gözde futbolcu Olimpiu Morutan‘ın peşinde! Transfer süreçlerinin en çok konuşulan ismi olan Morutan’a ilgi hala bitmedi! Avrupalı kulüplerin temsilcileri Marsilya maçında Olimpiu Morutan’ı izlemeye geldi!

Tüm Gözler Olimpiu Morutan’da!

Transfer döneminin en çok konuşulan oyuncularından biri de Olimpiu Morutan’dı! Yeni sezonda Morutan’ı kazanan sarı-kırmızılı takım oldu. Fakat Morutan için rekabet hala bitmiş değil.

Avrupa kulüplerinin temsilcileri Marsilya maçını izlemeye geldi. Velodrome Stadı’nda Galatasaray’ın oyuncuları temsilciler tarafından merakla takip edildi. Takip edilen futbolcular arasında ki en gözde isim Olimpiu Morutan’dı! Göztepe karşılaşmasında müthiş bir gole imza atan gözde futbolcu Marsilya deplasmanında da kilit isimlerden biriydi. Morutan Marsilya maçında kötü bir performans sergilemesine rağmen İtalyan kulüpler tarafından yakından takip ediliyor.

Olimpiu Morutan önümüzdeki Milli arada Romanya Milli Takımı forması da giyecek! Galatasaray Morutan konusunda yaptığı yatırımdan memnun gözüküyor. Rumen futbolcu, bir süredir özel antrenörü ile antrenmanlarına devam ediyor ayrıca Galatasaray’da kalıcı olmak istediğini ve bunun için Türkçe dersleri almaya başladığını belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.