Marvel Serileri İle İlgili Haberler Var…!

Marvel filmi; Serileri hepimizin vazgeçilmezleri arasında yenisi gelse de doya doya yıllarca konuşsak diye beklediğimiz seriler arasında kahramanları evimizin kahramanı tadında bize mutluluk getiriyor. Marvel yeni serileri ile ilgili güzel haberler var belki biraz üzerinde konuşuruz zaman geçer ve yeni serilerin heyecanını biraz törpüleriz.

Christian Bale’ın Taika Waititi’nin yazdığı ve yöneteceği biraz farklı anlatımıyla Thor: Love and Thunder’da rol alacağının bilgisi Tessa Thompson, Bale’ın filmin kötü karakteri olacağı açıklandı.Bale’ın canlandıracağı  kötü karakterin nasıl olacak şimdilik belirsizliğini koruyor..  Bale’ın Korku Tanrısı, aynı zamanda Thor’un amcası olan Cul‘u canlandırabileceğini düşünülüyor.

Black Widow; Bu Sezon karşımıza çıkacak film gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Yeni görseller ve fragman yayınlayarak bizi iyiden iyiye heveslendirmeye başladı Black Widow; gençlik yıllarının anlatıldığı film herkes merakla bekliyor bakalım neler yaşanacak.

Marvel filmi “Shang-Chi; Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü evresinde bizimle olacak Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings’ten ilk set görüntüleri yayınlandı. Marvel’ın ilk Asya’ya  filmi olması  Shang-Chi’nin çekimleri Avustralya’dadevam ediyor.Simu Liu’nun başrol olacağı  Shang-Chi and The Legend of Ten Rings’in set karelerinde tehlikeli bir helikopter sahnesi bulunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.