Maşallah Dedirten İsim: Furkan Andıç

Furkan Andıç Kimdir?

İlk Dizisi ‘Umutsuz Ev Kadınları’ ile Öne Çıktı

Televizyon ekranlarında sıklıkla gördüğümüz Furkan Andıç’ın seyirciyle buluşması ‘Umutsuz Ev Kadınları‘ adlı dizi ile olmuştur. Umutsuz Ev Kadınları, drama ve komedinin birbirine harmanlandığı Türk Televizyon dizisidir. 2011-2014 yılları arasında seyircinin ilgi odağı olan dizi, üç sezon ve toplam 154 bölüm sürmüştür. Furkan Andıç, ‘Levent’ karakterini canlandırarak yardımcı oyuncu olarak dizide rol almıştır. Yardımcı oyuncu olarak dizide bulunması ona eksi bir taraf katmamış, parlayarak ilerlediği kariyerinde güzel bir adım olmuştur. Daha sonra 2012 yılında Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu’nda ‘Selim’ karakterini, 2013 yılında ‘Yağmurdan Kaçarken’ adlı dizide ‘Harun’ karakterini, aynı yıl içerisinde ‘Aşk Ekmek Hayaller’ ile de ‘Altan’ karakterini canlandırarak yardımcı oyuncu olarak görev almıştır. Dilerseniz, kariyerinde adım adım başarıya ulaşmanın hedefinde olan Furkan Andıç Kimdir?, onun yaşam serüveninin, Furkan Andıç’ın Oynadığı Diziler üzerinde nasıl bir etkisi olmuştur?, Selin Şekerci ile dostluğu Nasıl Başlamıştır? gibi sorulara yanıt bulalım.

Selin Şekerci ile Birlikte ‘Kaçak Gelinler’ Dizisinde Parladılar

Selin Şekerci ve Furkan Andıç

2014-2015 yılları arasında Selin Şekerci ve daha birçok isim ile birlikte başrol paylaştığı Kaçak Gelinler dizisi yayınladığı yıllarda ilgi çekici bir dizi olmuştur. Komedi ve aşk türünde olan, yönetmenliğini İnci Balabanoğlu Ahıska’nın üstlendiği dizi, 29. bölüm itibariyle final yapmıştır. Bu dizide Furkan Andıç, ‘Selim İnan’ karakterini canlandırmış, Selin Şekerci ise ‘Şebnem Gürsoy’ karakterine hayat vermiştir. Diziden sonra görüşmeyi bırakmayan Selin Şekerci ve Furkan Andıç’ın güzel bir dostluğu olmuştur.

2020’nin Eğlenceli Dizisi ‘Çatı Katı Aşk’

Çatı Katı Aşk dizisi ile birlikte ikili tekrar ekranlar ile buluştu.

Tam anlamıyla bize yazın sıcaklığı hissettiren Çatı Katı Aşk dizisi 9 Temmuz 2020 tarihinde seyirci ile buluşmuştur. Senaryo Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı ikilisi tarafından kaleme alınan Türk yapımı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Ekranlara 16. bölümde veda eden bu dizi seyirciyi üzmüştür. Furkan Andıç ve Selin Şekerci’nin Çatı Katı Aşk dizisinde yeniden buluştuğunu, uyumlarını bir kere daha gösterdiklerini görüyoruz. Furkan Andıç, ‘Ateş Avcı’ rolünü canlandırmış, Selin Şekerci ise ‘Şirin Çetin Avcı’ rolünde oynamıştır. İkilinin geçen yaz olduğu gibi bu yazı da beraber geçirdiklerini fakat bir dizi içerisinde değil keyifli bir tatil karesi ile sevenleriyle buluşmuşlardır.

Yazın Tadını Çıkaran Best Friendler Sevenlerini Gülümsetti.

Furkan Andıç’ın Ukrayna’dan Dönüşü Efsane Oldu!

4 Nisan 1990 İstanbul doğumlu başarılı bir oyuncu olan Furkan Andıç, ilkokulu ve liseyi Ataşehir’de okuduktan sonra Ukrayna‘ya gitmiştir. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi’nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi alarak, ikinci senesinde ekonomi okumuştur. Daha sonra eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul’a geri dönen yakışıklı oyuncu, Bilgi Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim almasının üzerine kariyerine adım atmıştır. Birçok reklam filminde oynayarak oyunculuk kariyerine adım atan başarılı oyuncu, TNT ekranlarında Kolej Günlüğü ile rol almıştır. Ukrayna’dan dönüşüyle birlikte Türk dizilerinin sevilen oyuncusu haline gelmiştir.

Tatlı İntikam dizisinde Furkan Andıç

43. Pantene Altın Kelebek Ödülü’ne ‘Tatlı İntikam’ Dizisi ile Layık Görüldü

Kanal D ekranlarında 26 Mart 2016 tarihinde yayınlanmış olan Tatlı İntikam adlı dizi dram ve aşk temalı bir televizyon dizisidir. Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrolde oynadığı dizi, ikilinin uyumu ile birlikte 43. Pantene Altın Kelebek Ödülü ‘En İyi Dizi Çifti’ başarısını da beraberinde getirmiştir. Furkan Andıç’ın gösterdiği başarılı oyunculuk ise ona 43. Pantene Altın Kelebek Ödülü çerçevesinde ‘En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu’ başarısını kazandırmıştır.

Aybüke Pusat ile Olan Uyumu: ‘Her Yerde Sen’ Dizisi

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç

14 Haziran 2019 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve 23 Kasım 2019 tarihi itibariyle de izleyicisini üzerek final yapmıştır. Karga Seven Pictures imzalı, yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın üstlenmiş olduğu komedi türünde olan ‘Her Yerde Sen’ dizisi, Furkan Andıç ve Aybüke Pusat ile birlikte parlamıştır. Furkan Andıç, ‘Demir Erendil’, Aybüke Pusat ise ‘Selin Sever Erendil’ karakterlerine hayat vererek başrolde oynamışlardır. İkilinin uyumu 2020 yılı 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri ‘En İyi Dizi Çifti’ ödülünü beraberinde getirmiştir. Furkan Andıç bu dizi ile birlikte aynı ödül organizasyonu çerçevesinde ‘En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu’ ödülüne tekrar layık görülmüştür.

Kusursuz Adlı Dizi

Sevilen İkili En Yakın Zamanda ‘Kusursuz’ Dizisinde Tekrardan Ekran Karşısına Çıkacak

Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından biri olan Blu TV‘de yayınlanmaya başlanacak olan ‘Kusursuz’ adlı dizi bir macera ve aksiyon dizisi olması beklenmektedir. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturacağı bu dizide, Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrolleri paylaşacağı ihtimali gündemdedir. Merakımızı günden güne artıran bu dizi ile birlikte ikili kariyerlerinde önemli bir adım atarak başarılarının üstüne başarı ekleyecektir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.