Maviye Yolculukta Tertemiz Deniziyle Adrasan Sahili

Son güncelleme:

Adrasan yeşilden maviye, maviden sonsuza yolculuk yapacağınız doğa harikası bir bölge. Tertemiz deniziyle, bozulmayan doğasıyla gittiğinizde oksijene doyacağınız ve terapi niteliğinde dinleneceğiniz bir yer Adrasan.

Adrasan Koyu 2 km’lik uzun plaja sahip, çevresinde çam ağaçları göreceğiniz bir plaj. Peki Adrasan Sahiline giriş ücretli mi? Eğer Adrasan Sahiline gidecekseniz ve bu doğa keşfine hazırsanız ücretsiz olarak adrasan plajına giriş yapabilirsiniz.

Adrasan Sahili Nasıldır?

Adrasan sahiline gittiğinizde plaj çevresinde tekne turlarının yapıldığını göreceksiniz. Bu turlarla Adrasan yakınındaki koyları keşfedebilir ve denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz..

Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Suluada da Adrasan’a geldiğinizde görmeden gitmemeniz gereken doğa harikası bir yer. Bunun yanı sıra Adrasan’da Balıkçı Koyu gibi farklı koyları da keşfetme olanağınız olacak.

Adrasan Sahili Nerede?

Adrasan Sahili nerede?

Adrasan Sahili nerede? Adrasan Sahili, Kemer’in popüler tatil yerlerinden bir tanesi. Kemerden yaklaşık 50 km olan Adrasan, muhteşem doğasıyla 2 km’lik plajını sizlere sunuyor. Antalya gezinize dahil ettiğinizde pişman olmayacağınız Adrasan yanı sıra gezinize yakınındaki Olympos Sahilini’de ekleyebilirsiniz.

Adrasan Sahiline Nasıl Gidilir?

Adrasan Sahiline nasıl gidilir?

Peki Adrasan Sahiline nasıl gidilir? Adrasan Sahiline ulaşım için eğer arabanızla gidiyorsanız Kemer’den batı istikametine doğru ilerlemeniz gerekir. Olympos-Adrasan ayrımı sonrasında 18km daha ilerlediğinizde Adrasan Köyü’ne ulaşacaksınız. Sonrasında ise 4 km daha ilerleyerek Adrasan Koyu’na ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma ile Adrasan Koyu‘na gitmek isteyenler Antalya Otogar ve Kumluca Otogar’dan Adrasana giden servisleri kullanabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.