Mbaye Diagne’ye Leeds United Talip Oldu!

Galatasaray’ın kadrosunda düşünmediği Senegalli futbolcu Mbaye Diagne’ye İngiliz kulüplerin yoğun ilgisi devam ediyor. Warford ve Nottingham Forest’ın ardından Championship ekibi Leeds United’ında 28 yaşındaki golcü için nabız yokladığı öğrenildi.

Mbaye Diagne’ye Leeds United Talip Oldu!

Galatasaray’ın bu sezon kadrosunda düşünmediği 28 yaşındaki Mbeye Diagne için Warford ve Nottingham Forest‘ın ardından Championship ekibi Leeds United’ında yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi.

Ligde lider durumda bulunan Leeds’in Premier Lige yakın olması nedeniyle alternatifi geniş bir kadro kurmak istediği ve planlarının içerisinde Diagne’ninde yer aldığı iddia edildi.

Öte yandan İngiliz kulüplerin yoğun ilgi göstermesine rağmen henüz beklemede oldukları ortaya çıkan Galatasaray’ın gelecek tekliflere odaklandığı belirtildi. Galatsaray’ın bu sezon kadroda düşünmediği 28 yaşındaki Senegalli futbolcu Diagne için İngiliz kulüpleri sıraya girerken, henüz resmi bir teklif yapılmadığı öğrenildi.

 

Galatasaray’ın 10 milyon Euro’ya satmayı düşündüğü Younes Belhanda İçin 2 Dünya Devi Sıraya Girdi! Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.