Meghan Fox Ve Brian Austin Green’in Evliliğini Yasak Aşk Bitirdi

Son güncelleme:

Boşanmaya karar verdikten sonra üçüncü bebeklerinin dünyaya geleceğini öğrenince ilişkilerine bir şans daha veren Megan Fox ve Brian Austin Green çiftinin oldukça sarsıntılı ilişkisindeki sırlar magazin basınına bomba gibi düştü.

Magazin haberlerine göre Megan Fox’un rapçi Machine Gun Kelly ile yasak aşk yaşaması çiftin yuvasının yıkılmasına neden oldu.

Uzun süre boyunca “dünyanın en güzel kadını” unvanını kimseye kaptırmayan oyuncu Megan Fox ile aynı zamanda meslektaşı olan eşi Brian Austin Green’in yuvasını yasak aşk yıktı.

ABD basınına yansıyan iddialara göre klibinde oynadığı Machine Gun Kelly ile Megan Fox’un bir ilişkisi bulunuyordu. Hatta bu yasak aşk nedeniyle Meghan Fox’un kocası Biran Austin Green ile evliliğnin dağılmasına yol açtı.

Meghan Fox Ve Brian Austin Green’in Evliliğini Yasak Aşk Bitirdi

Fox ile Machine Gun Kelly’nin geçen yılın son aylarından bu yana kadar birliktelik yaşadığını belirtilirken ikili ayrıca  Machine Gun Kelly’nin “Bloody Valentine” adlı şarkısının klibi içinde birlikte kamera karşısına geçti.

Fox da içinde “Bu gece benim kanlı sevgilim olacaksın” sözlerinin geçtiği klipten görüntüleri Instagram sayfasında paylaşmış ve klipte yakınlaşmaya başlayan ikilinin aşk yaşamadığı ortaya çıkmıştı.

Megan Fox artık yeni sevgilisiyle ilişkisini saklamazken Brian Austin Green de TV ünlüsü Courtney Stodden ile birlikte görüntülendi.

Courtney Stodden, 2011 ile 2020 arasında kendisinden yaşça büyük Doug Hutchinson ile yaptığı evlilikte uzun süre gündemde kalmıştı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.