‘Menajerimi Ara’ nın Sürpriz Konuk Oyuncuları

Son güncelleme:
Menajerimi Ara Tanıtım Fotoğrafı

Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara her hafta pazar günleri 20:00’de yayınlanıyor. Dizi her bölümünde bizleri ayrı bir konuk oyuncuyla buluşturuyor. Başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamiloğlu, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı dizi her hafta farklı maceralarla karışımıza çıkıyor. Ali Bilgin’in yönettiği, geçtiğimiz hafta 22.bölümü yayınlanan dizi dev kadrosunun yanında bir de her hafta diziye konuk olan oyuncularla bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Menajerimi Ara’da Yıldızlar Geçidi!

İzlemeyenler için “O da mı oynamış?” dedirtecek bir liste. Sizler için Menajerimi Ara dizisinin sürpriz konuk oyuncularını ve dizideki rollerini derledik!

Tuğba Büyüküstün

Tuğba Büyüküstün Menajerimi Ara

Dizinin ilk bölümünde herkesi güzelliğiyle hayran bırakan Tuğba Büyüküstün konuk olmuştu. Dizinin başrollerinden Çınar Bilgin karakterini canlandıran Fatih Artman’ın menajeri olduğu Tuğba Büyüküstün, ünlü yabancı bir film için teklif alır. Teklif şartlarından biri de Tuğba Büyüküstün’ün estetik yaptırmasıdır. Estetiğe karşı olduğu için teklifi reddeden Tuğba Büyüküstün’ün yaşı dolayısıyla zaten film için uygun bulunmadığını öğrenince yıkılır. Bunu ondan saklayan menajerine çok kızar.

Nükhet Duru ve Nebahat Çehre

Nükhet Duru ve Nebahat Çehre Menajerimi Ara

Dizinin 2. bölümünde, Nebahat Çehre çekimlerine az bir süre kalmışken başrolünü alacağı projeyi reddediyor. Bunun üzerine proje arayışı içinde olan Nükhet Duru’ya aniden film için teklif yapılıyor. Bunun üzerine gerginlik yaşayan ikili, geçmişte aşık oldukları ve aralarının açılmasına sebep olan Ego Ajans’ın sahibi Nadir’in ölümüyle yıkılıyor. Cenaze için bir araya gelen ikili geçmişteki sorunları bir kenara bırakmak üzere adım atıyor.

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy Menajerimi Ara

Dizinin 3.bölümünde hayranlarını ekrana kitleyen Çağatay Ulusoy, inzivaya çekilmiş, film projesi için sakalını uzatmış bir rol ile karşımıza çıkıyor. Kimseye haber vermeden kimsenin bilmediği küçük bir evde inzivaya çekilen oyuncu, projesinin son imza günü olması dolayısıyla ajans tarafından aranmaya başlar. Dicle Ertem karakterini Canlandıran Ahsen Eroğlu, Çağatay Ulusoy’un sosyal medya da paylaştığı gönderiden bir ipucu yakalar ve oyuncunun inzivaya çekildiği evi bulmasıyla ona projeyi götürüp imzalatır.

Derya Baykal ve Müjgan Ferhan Şensoy

Derya Baykal ve Müjgan Ferhan Şensoy Menajerimi Ara

Derya Baykal’ın menajeri Kıraç Özdal karakterini canlandıran Barış Falay ve Müjgan Ferhan Şensoy’un menajeri Feris Dikmen karakterini canlandıran Canan Ergüder arasında geçen olay, iki oyuncuya anne kız rollerini oynamak için aynı filmden teklif gelmesiyle başlar. Bu durum anne kız arasında gerginlik yaratır ve menajerler devreye girer.

Ercan Kesal

Ercan Kesal Menajerimi Ara

Dizinin 3.bölümünde Ercan Kesal’ın “Nasipte Varsa” filminin galası ekranlara geliyor. Dicle (Ahsen Eroğlu), filmin galasında Ercan Kesal ile karşılaşır ve ona hayran gözlerle bakar.

Edis ve Melisa Şenolsun

Edis ve Melisa Şenolsun Menajerimi Ara

Dizinin 4.bölümünde rol alan Edis ve Melisa Şenolsun bir dönem dizisinde yer aldığı sahnelerle izleyicileri heyecanlandırdı. Dizide birbirinden nefret eden ve birlikte oynamak istemeyen iki oyuncuyu canlandırıyorlar. Dizinin setinde çekimler sırasında Melisa Şenolsun’un başına gelen bir kaza sonrası birbirinden nefret eden iki oyuncu yakınlaşıyor, iyi anlaşmaya başlıyor ve sevgili oluyor.

Demet Akbağ

Demet Akbağ Menajerimi Ara

Dizinin 4.bölümüne konuk olan usta oyuncu Demet Akbağ, menajeri Kıraç (Barış Falay)’ın ona söylediği gizli bir bilgiyi gizli olduğunu bilmeden ve kimsenin bilmediğini düşünmeden paylaşır. Bunun üzerine menajerinin gizli planları ortaya çıkar.

İrem Derici

İrem Derici Menajerimi Ara

Dizinin 5. bölümünde menajeri Çınar (Fatih Artman)’ın İrem Derici’ye filmde oynatmak ve ona rol bulmak için verdiği sözleri hatırlamaması ve İrem Derici’nin telefonlarını açmamasıyla konuk oyuncu ajansı basar.

Ünlü şarkıcı dizinin 13. bölümünde de telefonundaki fotoğrafların çalınmasıyla yeni menajeri Feris (Canan Ergüder)’e koşar. Dicle (Ahsen Eroğlu) ile soluğu adliyede alan şarkıcı magazincilere yakalanmamak için kaçış yolları arar.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı Menajerimi Ara

Şükran Ovalı dizinin 5. bölümünde Ali Biçim ve Mesut Can Tomay ile birlikte rol alıyor. Şükran Ovalı dizide pimpirikli bir anne rolünü canlandırıyor. Bebeğinin doğumuyla birlikte oyunculuğa ara veren Ovalı’nın tekrar sektöre geri dönmek istemesiyle menajeri Kıraç(Barış Falay) güzel oyuncuyu Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın çekmek istedikleri film için öneriyor. Kızının bakımını kendi üstlenen oyuncu kızı olmadan hiçbir yere gidemeyince işler karışıyor.

Rıza Kocaoğlu

Rıza Kocaoğlu Menajerimi Ara

Rıza Kocaoğlu, rol aldığı ‘Çukur’ dizisine ara vererek yeni bir film projesine başlayacağı rolüyle 6. bölümde sevenlerini gülümseten sahnelerle ekranlara geldi. Kocaoğlu, Çukur dizisinde canlandırdığı Aliço karakterinden günlük hayatında da kopamayan ve Aliçoymuş gibi yaşamaya devam eden bir olay ile diziye neşe kattı.

Boran Kuzum

Boran Kuzum Menajerimi Ara

Boran Kuzum, dizinin 6. bölümünde çok istediği bir filmin oyuncu seçmelerine giren, agresif bir rolü canlandırmak için elinden geleni yapan bir oyuncu rolü ile ekranlarımıza geldi.

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır Menajerimi Ara

Dizinin 7. bölümünde yer alan Gökçe Bahadır, yeni bir film teklifi almıştır ve aynı zamanda çekimleri devam eden bir dizide rol almaktadır. Dizi ve filmin set saatleri çakışınca Bahadır’ın aynı anda iki yerde olması gerekir. Setlerden setlere koşan ve yorulmak bilmez bir rol ile ekranlara geldi.

Hazal Kaya

Hazal Kaya Menajerimi Ara

Dizinin 8. bölümüne Hazal Kaya konuk oldu. Kaya, dizide bir sosyal sorumluluk projesinde yer aldı.

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu Menajerimi Ara

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu dizinin 8. bölümüne konuk oldu. Bir ödül töreninin sunucusu olarak dizide yer alan oyuncu, törende kendi tasarladığı elbiseyi giymek ister. Fakat tasarladığı elbiseyi herkes absürt bulur. Menajeri Çınar (Fatih Artman) Burçin Terzioğlu’na gerçeği söyleyemez ve bu gerçeği söylemeyi Dicle (Ahsen Eroğlu) üstlenir. Dizi bir yanda çekişmeleriyle herkesi güldürürken diğer yandan Burçin Terzioğlu’nun ödül töreninde yaptığı konuşma ile herkesin tüylerini diken diken etti.

Aslı İnandık

Aslı İnandık Menajerimi Ara

Dizinin 11.bölüm konuğu Aslı İnandık. Dizinin bu bölümünde İnandık’ın babası ile ilgili görüntüler magazine düşünce işler karışıyor. Ajanstakiler olayı çözmek için uğraşırken İnandık’ın katıldığı bir televizyon programını babasının basmasıyla gerçekler ortaya çıkıyor.

Pınar Deniz

Pınar Deniz Menajerimi Ara

Eski menajeri ile yollarını ayırmak isteyen Pınar Deniz Ego Ajansa geliyor. Dizinin 12.bölümüne konuk Olan Pınar Deniz’in menajeri olmak için dört menajer kollarını sıvıyor. Deniz için tüm menajerler rekabet ediyor. Geçmişte Ajansın çalışanlarından Serkan Tahtacı Türkiye’ye geri dönmesiyle herkesi şaşırtıyor ve Pınar Denizi ikna ederek yeni ajansına kazandıran kişi Serkan Tahtacı oluyor.

Ozan Dolunay

Ozan Dolunay Menajerimi Ara

Ozan Dolunay dizinin 14. bölümüne konuk oluyor. Konuk oyuncu, Sosyal medyada mesajlaştığı bir kadının mesajlarını ifşa etmesi korkusuna kapılıp sorunu çözmesi için menajeri Feris (Canan Ergüder)’e koşuyor.

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç Menajerimi Ara

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç Menajerimi Ara dizisinin 15.bölümünde sevenleriyle buluştu. Menajeri Kıraç(Barış Falay) ve Murat Dalkılıç, yabancı ünlü bir yönetmenin çekeceği bir film için aradığı sokak sanatçısı rolünü kapmak için çeşitli entrikalara başvuruyor. Dalkılıç, Türkiye’de sanatçı kimliğini gizleyerek sokaklarda yönetmenin gözüne girmek için çabalıyor.

Melis Birkan ve Ushan Çakır

Melis Birkan ve Ushan Çakır Menajerimi Ara

Dizinin 16. bölümünde Melis Birkan ve Ushan Çakır sevgili rolünde. Melis Birkan’ın eski sevgilisi ile karşılaşmasını fırsat bilen magazincilerin yayımladıkları fotoğraflar ile ikilinin arası bozulur. Aynı filmde rol alan ikili zorlu anlar yaşar. Menajerleri Kıraç (Barış Falay) ikiliyi barıştırmak için devreye girer.

Hayrettin

Hayrettin Menajerimi Ara

Dizinin 17.bölümüne konuk olan hayrettin seyircileri kahkahaya boğdu. Hayrettin, dizide sürekli projelerini ağzından kaçıran ve söylenmemesi gereken cümleleri magazincilere söyleyen rolü ile seyircileri ekran başında eğlendirdi.

Yetkin Dikinciler

Yetkin Dikinciler Menajerimi Ara

Dizinin 17. bölümünde babasının kim olduğunu sır gibi saklayan Dicle (Ahsen Eroğlu), Gülin(Gamze Karaduman)’in onu sıkıştırmasıyla babasının Yetkin Dikinciler olduğunu söyleyiverir. Daha sonra Yetkin Dikinciler’in ajansa gelmesiyle Dicle(Ahsen Eroğlu) zorlu anlar yaşar.

Erhan Yazıcıoğlu

Erhan Yazıcıoğlu Menajerimi Ara

17. bölümde dizide batma noktasına gelen Ego Ajansı kurtarmak için ajansın sahibi Mayda (Aslı Mavitan), Erhan Yazıcıoğlu’nun ajansa alınması için menajerleri zorlar. Diziye konuk olan Erhan Yazıcıoğlu, Feris (Canan Ergüder) ile duygu dolu anlar yaşar.

Perihan Savaş

Perihan Savaş Menajerimi Ara

Dizinin 19. bölümünde usta oyuncu Perihan Savaş, Furkan Kalabalık ile birlikte rol aldı. Furkan Kalabalık genç yönetmen Mehmet rolünde. Perihan Savaş, yönetmen Mehmet(Furkan Kalabalık)’in filminde oynamak ister. Bunu duyan Mehmet, Perihan Savaş’ı deneme çekimine sokarak usta oyuncuya yeni bir oyuncuymuş muamelesi yapar. Tabii bu olayın arkasında geçmişte Perihan Savaş’ın mail yolu ile Mehmet’i küçük görmesi yatar. Fakat Olaylar öyle değildir.

Tuğba Çom Makar

Tuğba Çom Makar Menajerimi Ara

Tuğba Çom Makar, dizinin 19.bölümünde seyircilere eğlenceli anlar yaşattı. Ünlü estetik merkezlerinin önünde magazinciler olduğu için kimsenin bilmediği bir estetik merkezine giden Makar’ın, doktorun yaptığı yanlış operasyon sonucu dudakları kocaman oldu. Kapıya gelen magazinciler yüzünden dışarıya çıkamayan Tuğba Çom Makar çareyi menajerini aramakta buldu.

Ege Kökenli

Ege Kökenli Menajerimi Ara

Dizinin 21. Bölümünde Ege Kökenli Yener Özer ile sevgili rolünde. Sevgilisi Yener Özer ile aynı projede yer alan Ege Kökenli, izleyiciler tarafından yargılanmaktan ve kariyerini baltalamaktan korkuyor. Magazine düşen haberleri ile Menajerine koşuyor.

Tamer Levent

Tamer Levent Menajerimi Ara

Tamer Levent, başrolünü oynayacağı diziye, sürekli gittiği kafedeki istekli garsonu küçük bir rol için önerir. İsim benzerliğinden dolayı bir yanlış anlaşılma olur ve önerdiği garson başrol yardımcısı rolünü kapar. Tamer Levent garsonun bu rolün altından kalkamayacağını düşünür. 21. bölüm konuğu Levent, izleyenlere hem eğlenceli hem duygusal anlar yaşattı.

Burak Tozkoparan

Burak Tozkoparan Menajerimi Ara

Menajerimi Ara demişken Burak Tozkoparan’dan bahsetmeden olmaz. Dizinin kadrosuna 9. bölümde katılan Tozkoparan, Emir Bindal karakterini canlandırıyor. Diziye konuk oyuncu olarak dahil olan ünlü oyuncu uzun süredir dizide rol almaya devam ediyor. Dizide Dicle(Ahsen Eroğlu)’ye aşık olan Emir (Burak Tozkoparan), son bölümlerde bir Amerikalı oyun şirketinden teklif aldı. Teklifi ve Amerika’ya yerleşmeyi kabul eden Tozkoparan’ın diziye veda etmesi bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.