Merakla Beklenen Hızlı Ve Öfkeli 9 Filminin Vizyon Tarihi Değişti!

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmini sinema severler merakla beklemeye başladı. Hızlı ve Öfkeli 9’un 22 Mayıs 2020 tarihinde hayranlarıyla buluşması beklenirken, filmin koronavirüs nedeniyle yaklaşık 1 yıl ertelendiği duyuruldu.  Hızlı ve Öfkeli 9 filminin Nisan 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. İşte detaylar..

Justin Lin’in yönettiği, başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena, Sung Kang, Helen Mirren ve Charlize Theron’un paylaştığı Amerikan yapımı serinin yeni filminde Dominic Toretto (Vın Diesel)’nun kardeşiyle buluşması konu alınıyor. Fakat sandığınız gibi duygusal bir buluşma değil. Oğlu Brain ve karısı Letty ile beraber çiftlik hayatına geçin yapan Dom’un geçmişi onu rahat bırakmamaya kararlı.

Fragman da Charlize Theron’u kısa saçlı ve savaş uçağı kullanırken görüyoruz. John Cena tarafından Dom’un kardeşi roüyle canlandırlan karakter 8.filmde karşımıza çıkan Cipher ile iş birliği yapıyor. Bu seride Cipher Dominic’i kardeşine öldürtmek isteyen bir durumla karşımıza çıkıyor. Tropik ormanlarda kullanılan off-road araçlarıyla dikkat çekmeyi başaran, Hızlı ve Öfkeli 9 filminin Türkçe Dublajlı fragmanı sizlerle..

 

Ünlü Aktör Tom Hanks Ve Eşi Plazma Bağışında Bulunacak!

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.