Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisini Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman dizisine katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor. Dizinin sıkı takipçileri Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman dizisine katılmasını istiyor.

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile adeta Kuruluş Osman dizisi izleyicilerine göz kırpıyor. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sakalını uzattığı görülen oyuncunun takipçilerinin aklına  “Diziye geri mi dönüyor?, Kuruluş Osman’da oynayacak mı? gibi sorunları gelmeye başladı. Düzyatan’ın, Kuruluş Osman dizisine katılmasını isteyen hayranları, Ertuğrul Bey diziye geri dönecek mi sorusunun yanıtını arıyor.  Başarılı oyuncunun diziye dahil olup olmayacağına yönelik henüz yapılmış bir açıklama olmasa da özellikle sosyal medyada konuyla ilgili birtakım iddialar mevcut.

“Biraz Dinlemek İstiyorum”

Düzyatan basın mensuplarını “Diziye dönmek ister misiniz?” sorusuna “Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım. Hala aynı ekip devam ediyor. Sağ olsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi. Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum” diyerek yanıt verdi.

 

45590cookie-checkMerakla Beklenen Soru “Ertuğrul Bey Kuruluş Osman’a Geri Dönecek Mi?”