Deep Blue Club

Mert Hakan Yandaş’ın Fenerbahçe’den Ayrılmaya Niyeti Yok!

Fenerbahçe’nin gözde oyuncusu Mert Hakan Yandaş ile ilgili Fenerbahçe’den ayrılacağına dair bir iddia ortaya atılmıştı! Sarı-Lacivertlileri endişelendiren bu iddia sonrası Mert Hakan Yandaş’ın menajeri Erkan Afacan’dan açıklama gecikmedi!

Süper Lig’e 3 galibiyet ve 1 beraberlik ile başlayan Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde Frankfurt ile karşılaşacağı konuşulurken maç öncesi Mert Hakan Yandaş’ın takımdan ayrılacağı gündeme bomba gibi düştü!

Erkan Efecan’dan Açıklama!

UEFA Avrupa Ligi’nde Frankfurt ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe’den maç öncesinde Mert Hakan Yandaş ile sürpriz bir iddia ortaya atıldı! Mert Hakan Yandaş’ın Ali Turan ile görüştüğü ve Galatasaray’da oynamak istediği iddia edildi! Bu iddia üzerine Mert Hakan Yandaş’ın menajeri Erkan Efecan’dan açıklama geldi! Erkan Efecan, “Mert Hakan’ın Fenerbahçe’den ayrılmak gibi bir niyeti yok. Sezon başı talihsiz bir sakatlık yaşadı. Sakatlıktan döndü, hocasının vereceği forma şansını bekliyor.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’de Şampiyonluk Yaşamak İstiyor!

Mert Hakan Yandaş’ın Avrupa’dan birçok transfer teklifi aldığını açıklayan Erkan Efecan , ayrıca Fenerbahçe’nin de Mert Hakan’ı bırakmak istemediğini söyledi. Mert Hakan’ın da Fenerbahçeden ayrılmak istemediğini vurgulayan Erkan Efecan “Mert Hakan, Fenerbahçe’de şampiyonluklar yaşamak istiyor.” şeklinde açıklamada bulundu.

UEFA Avrupa Ligi’nde Frankfurt ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe’de sakatlıkları bulunan İrfan Can, Sosa, Nazım Sangare ve Zajc kadroda yer almadı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.