Meryem Can, 168 Saatlik Maldivler Seyahatinde Hiç Denemedikleri Denedi

Çılgın Youtuber Meryem Can, eğlenceli içerikler oluşturduğu Youtube videoları ile takipçilerinin ve arkadaşlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Birbirinden farklı içerik konseptleri oluşturan güzel Youtuber Meryem Can, son olarak  “168 Saatlik Maldivler Seyahati” başlığı altında paylaştığı videosunu takipçileriyle buluşturdu.

Youtube camiasında uzun zamandan bu yana içerikler oluşturan Meryem Can, günlük hayatına ilişkin vlogları, özel projelerini, eğlenceli tatil storylerini, ünlülerin benzer konseptlerini, challengeları sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Güzel Youtuber bazen de özel hayatına ilişkin detayları ev vloğu yaparak takipçilerine anlatıyor. Başarılı Youtuber’ın özellikle daha önce çok rastlanmayan Youtube içerikleri, oldukça dikkat çekiyor.

Meryem Can kimi zaman gece boyunca gizlice süpermarkette kalıyor, kimi zaman 24 saat çölde kalıyor. Meryem Can’ın bazen tüm gününü yeşil ile bazen de kırmızı ile geçiriyor. Başarılı Youtuberın özellikle yurt dışına gittiğinde ürettiği içerikleri ise büyük beğeni topluyor.

Güzel Youtuber’ın hayvanlara ilişkin de güzel videoları bulunuyor. Kendi kedilerinin de eşlik ettiği bu videoları oldukça bilgilendirici ve eğlendirici özelliğe sahip videolardan oluşuyor. Meryem Can, 24 saat Her Şey Adlı Konseptini ise farklı renklerde uygulayarak seri haline getirmeye devam ediyor. Şuana kadar bu konsept adı altında pembe, kırmızı, yeşil, mavi, turuncu renkleri için uyarladı.

Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü üzerinde sürdüren Meryem Can,  Youtube üzerinde uzun zamandır çalışmalar yürütüyor. Öyle ki güzel Meryem Can’ın Youtube’a katılması 2014 yılına kadar uzanıyor. Başarılı Youtuber’ın şuan Youtube üzerinde toplamda 4,24 Mn abonesi bulunurken, Instagram üzerinde ise 1,5 Milyon takipçisi bulunuyor.

Eğlenceli kişiliği, samimi oluşu, güler yüzlülüğü ile takipçilerinin sevgisini ve güvenini kazanan Meryem Can, renkli ve cool tarzı ile oldukça dikkat çekiyor. Meryem Can’ın kendine has kombinleri çok sayıda beğeni topluyor. Başarılı Youtuber takipçilerini eğlendirip, bilgilendirirken bir yandan da onlara moda üzerine tavsiyelerde bulunuyor.

Pozitif kişiliği ile tanınan Meryem Can, Instragram üzerinde de oldukça aktif. Güzel Youtuber, sosyal medya hesabında konseptlerine, çok sevdiği ev arkadaşı kedilerine, yeni projeleri hakkında küçük ipuçlarına ve selfilerine sıkça yer veriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.