Mesut Özil, Fenerbahçe’nin Ardından Galatasaray’ın Gündeminde!

Mesut Özil, Premier League takımı Arsenal’da hücum oyuncusu olarak oynayan Alman profesyonel futbolcu. 2006 yılından itibaren Almanya’nın genç millî takımlarında millî takım kariyerine başlayan Özil, 2009 yılından bu yana ise Almanya millî takımında oynamaktadır.

Mesut Özil, Fenerbahçe’nin ardından Galatasaray’ın da gündemine geldi. 31 yaşındaki futbolcuyu, Fenerbahçe, Başakşehir ve Milan dahil Avrupa’nın pek çok takımına öneren Arsenal, Galatasaray’a da öneride bulundu. Yıldız futbolcu için Galatasaray ekibine İngiltere’den sürpriz bir belge gönderildi. Raul Sanllehi imzalı resmi belgede, Galatsaray’a Arsenal ile bir yıl sözleşmesi kalan Mesut Özil’le görüşmesi için yetki belgesi yer aldı.

Mesut Özil, Fenerbahçe’nin Ardından Galatasaray’ın Gündeminde!

Belge sonucunda Galatasaray’ın Mesut Özil’i ikna etmesi durumunda ikili görüşmelerin sağlanması için kulüp tarafından yetkilendirilen profesyonelin şahsi mail adresi ve telefon numaralarının da yer aldığı belirtildi. Ayrıca hem Mesut Özil’in, hem de menajerinin iletişim numaraları ve adresleri verildi. Galatasaray’a Mesut Özil ile anlaşma sağlaması durumunda Arsenal olarak her türlü kolaylığın sağlanacağı hatırlatıldı. Belgenin sonunda da “bol şans” dilendi. Bu durum heyecana yol açarken oyuncunun mali şartlarının öğrenilmesi için çalışma başlatıldı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.