Mesut Özil Sead Kolasinac’ı Fenerbahçe’de İstiyor

Mesut Özil Sead Kolasinac

Fenerbahçe‘de transfer çalışmaları son hızıyla devam ederken haber üstüne haber de gelmeye devam ediyor. Sarı Lacivertlilerin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, eski takım arkadaşını telefonla arayıp Fenerbahçe’ye gelmesi konusunda ikna etti yönündeki haberler ise gündeme bomba gibi düştü. Fenerbahçe de bunun üzerine görüşmelere başladı. Sead Kolasinac‘ın ise Fenerbahçe’ye gelmesi an mesele.

Mesut Özil Sead Kolasinac ‘ı İstedi

Fenerbahçe‘de transfer görüşmeleri hız kazandıktan sonra herkes sonucunu merakla beklemeye başladı. Teknik direktörlüğe Vitor Pereira‘yı getiren Fenerbahçe gözler artık tamamen transfere çevrilmiş durumda. Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, eski takım arkadaşını Fenerbahçe’ye çok istedi ve transferi konusunda ikna etmeye başladı. Bu sayede de görüşmeler başladı.

Mesut Özil, Bosna Hersekli Sead Kolasinac’ı Fenerbahçe’ye transferi konusunda ikna etme çalışmalarına başladı.

İspanya’dan Todofichajes‘te yer alan habere göre Fenerbahçe‘nin yıldız ismi Mesut Özil, Arsenal’den yakın arkadaşını aradı. Bosna Hersekli Sead Kolasinac’ı Fenerbahçe’ye transferi konusunda ikna etme çalışmalarına başladı. Bunun üzerine gelen olumlu yanıt sonucu da iki takım görüşmelere başladı.

Mesut Özil Sead Kolasinac’ı Fenerbahçe’ye İstiyor

Haberde yer alan bir bilgiye göre Sead Kolasinac‘ın bu görüşmeden sonra Fenerbahçe’ye yeşil ışık yaktığı ve Fenerbahçe’ye olumlu bir yanıt vereceği yazıldı. Fenerbahçe ile Arsenal’in transfer görüşmelerine başladığı da bu haber sonrası iddia edildi.

Sead Kolasinac’ın Piyasa Değeri 6.5 Milyon Euro

Sead Kolasinac’ın Fenerbahçe’ye transfer olacak haberlerinden sonra çalışmalarda hız kesmeden devam ediyor. Sead Kolasinac, Schalke 04 ve Arsenal gibi takımlarda forma giydi ve başarısıyla da oldukça konuşuldu. Bosna Hersekli futbolcunun piyasa değeri tam tamına 6.5 milyon Euro olarak gösteriliyor. Sead Kolasinac’ın mevkisi sol bek olmasına rağmen stoperde de forma giyebiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.