Mesut Özile Özel Yapılan Görkemli Tören

Fenerbahçe Spor Kulübü son transferi Mesut ÖZİL’in imza töreni için hummalı bir hazırlık içinde . Görkemli bir tören amaçlayan sarı lacivertliler hazırlıklara başladı. Karantina süresi cuma günü tamamlanacak olan Mesut ÖZİL’in imza töreni ise haftaya gerçekleştirilecek. Hem FB TV de hem de kulübün sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olan tören için bir de video hazırlanıyor. Ünlü futbolcunun daha evvel oynadığı Arsenal ve Real Madrid’teki takım arkadaşlarının ÖZİL’e başarı dileklerini ileteceği kısa görüntülerden oluşan bir video hazırlanıyor. İmza töreninde bu videonun gösterimi de olacak.

Mesut Özil

Fenerbahçe’ye transfer olması hem iç basında hemde dünya basınında büyük yer alan Mesut ÖZİL 3.5 yıllık sözleşmesini çok görkemli ve düşünülmüş bir tören ile imzalayacak. Geçtiğimiz pazar gecesi İstanbula gelen futbolcunun karantina süresi cuma günü tamamlanacağından imza töreni de haftasonu gerçekleştirilecek. Organizasyona hem pandemi dönemi olması hemde sokağa çıkma kısıtlamasına denk gelmesi vesilesiyle sadece özel davetliler alınacak. Organizasyon taraftarlara kapalı gerçekleştirilecek. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un helikopteriyle Ülker Stadına götürülecek olan yıldız futbolcunun imza töreni Fenerbahçe TV ve yine kulübün sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

Mesut Özil Transferi

Şimdiden Tanınırlığı Arttırdı.

Günü ve saatini henüz açıklamadıkları törende ÖZİL’in birlikte forma giydiği eski takım arkadaşlarından Real Madrid ve Arsenal’li futbolcuların yıldız futbolcuya başarılar dilediği görüntülerden hazırlanan görüntülerden oluşan bir video kaydıda gösterilecek.

Özil’in saha içinde ve saha dışında Fenerbahçe’ye ve Türk futboluna büyük katkılar sunacağına eminiz. Saha içinde takımın yeni lideri olması beklenen Özil saha dışında da Fenerbahçe’ye tanınırlık açısından ciddi katkılar sağlayacak. Hatta bu katkıyı vermeye başladı diyebiliriz. Fenerbahçe son günlerde Google da en çok arananlardan biri oldu.

Mesut Özil Haberleri

Belgeseli De Geliyor!

Alacaklarının tamamı için İngiltere’deki kulübü Arsenal’le anlaşmaya varan Mesut ÖZİL Acun ILICALI’nın yeni platformu EXXEN’de de bir projeye evet dedi. Özil’in kişisel belgeseli hazırlanıp EXXEN’de yayınlanacak . Özil bunun için Ilıcalı ile el sıkıştı. ‘Mesut Özil Belgeseli’nin, tıpkı Amazon Prime’da yayınlanan Pep Guardiola ve Jose Mourinho belgeselleri gibi çok kapsamlı bir çalışma olacağı düşünülüyor. Ayrıca Ilıcalı Fenerbahçe Spor Kulübü ile de 12 bölüm olması planlanan bir başka belgesel projesi içinde anlaştı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün atılımları bununla da sınırlı değil. Sarı lacivertliler spor giyim firması Puma ile de gelecek yıl gerçekleştireceği forma sponsorluğu anlaşması bu alanda Türkiye tarihinin en büyük anlaşmalarından biri olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.