Mesut Özil’in Fenerbahçe İle İmzayı Atacağı Gün Belli Oldu!

“İmza töreni Salı veya Çarşamba günü!”

Devre arası transfer döneminde büyük uğraşları ve emin adımları sonucunda Mesut Özil’i kadrosuna katmayı başaran Fenerbahçe’de, başkan Ali Koç Yüksek Divan Kurulu toplantısında Mesut Özil’in imza törenini Salı ya da Çarşamba günü yapılacağını söyledi.

Mesut Özil’in Fenerbahçe ile imza atacağı gün belli oldu!

İngiltere’den geldiği için karantinaya alınan yıldız oyuncunun testleri negatif çıktığı durumda hemen takımla birlikte çalışmalara başlayacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç: “ İnşallah Mesut sahaya çıkacak ve kim olduğunu da dünyaya bir kez daha gösterecek.”

Başkan Ali Koç YDK toplantısında Mesut Özil ile ilgili sözleri şöyle:

Ali Koç YDK toplantısı açıklamaları

Mesut Özil Bir Marka!

“Mesut Özil’i renklerimize bağlamak için çok uğraş verdik. Mesut Özil bir futbolcudan çok daha öte bir marka. Bu markanın Fenerbahçe Spor Kulübü’ne kavuşması ve bu markaya sahip olan kişinin çocukluğundan beri Fenerbahçe aşkı, sevdalısı olması bu transferin anlamını başka boyuta taşıyor.

Mesut Özil futbolcudan çok daha öte bir marka!

Mesut’un Kim Olduğunu Dünya Fenerbahçe İle Görecek!

“Fenerbahçe Mesut’a bir kez daha Mesut’un kim olduğunu dünyaya gösterme fırsatını veriyor. Belki başka kulüplerde verirdi ama Mesut’un kalbi, gönlü buradaydı. Bu bizim için çok büyük bir avantaj.”

Mesut Özil ile Emre Belözoğlu

Mesut’un Sakatlık Problemi Yok!

“Allah’a şükürler olsun Mesut’un hiçbir sakatlık problemi yok. İngiltere mevzuatına göre de listede olmamasına rağmen her idmana A takımla çıktı. 11’e 11 maçlarda oynadı. Sadece maç eksiği var, onu da çok kısa zamanda giderecek. Maç eksiği olmasından ötürü 3-4 haftalık bir hazırlık sürecinden sonra maçlara girecek. Benim şahsi düşüncem, kendi durumunu da bir nebze bilen biri olarak herhalde 2 hafta sonra yavaş yavaş maçlara girmeye başlar.

Mesut Özil için hazırlanacak görkemli imza töreni!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.