Milli Basketbolcu Burak Gacemer’in Merak Edilen Hayatına Birlikte Yolculuk Yapalım

Burak Gacemer Kimdir?

Burak Gacemer ile eşi Larissa Gacemer sosyal medya üzerinden sevilerek takip edilen bir çift. Eski milli basketbolcu ve manken olan Burak Gacemer, İnstagram uygulaması üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Bu paylaşımlar arasında kendi fotoğraflarına, eşi Larissa Gacemer ile olan fotoğraf ve videolarına ve yaptığı lezzetli yemek tariflerine yer vermektedir. İnstagram uygulamasında güncel olarak 981B takipçi kitlesine sahip olan Burak Gacemer, gezdiği yerleri takipçileriyle buluşturmayı ihmal etmiyor. Dilerseniz renkli profilin sahibi Burak Gacemer Kimdir? yakından tanıyalım.

Eşi Larissa Gacemer ile Olan Sempatik Paylaşımları İlgi Çekiyor!

View this post on Instagram

A post shared by Burak Gacemer (@gacemerburak)

Burak Gacemer ile eşi Larissa Gacemer çektikleri sempatik videolar ile ‘maşallah’ dedirtiyorlar.

Eşi Larissa Gacemer ile tanışma hikayeleri şu şekildedir: 2006 yılında Brezilya’dan İzmir’e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer, İstanbul defilesinde eşi Burak Gacemer ile tanışmış, Brezilya’ya döndükten sonra internet üzerinden konuşmaya devam eden güzel ikili, Larissa Gacemer’in İstanbul’a Burak Gacemer için gelmesiyle birlikte 2011 yılının Mayıs ayında hayatlarını birleştirerek o yıldan bu zamana kadar mutlu birlikteliği sürdürmeye devam etmişlerdir.

Larissa Gacemer ve Burak Gacemer çifti yaptığı paylaşımlar ile sevenlerinin dikkatini çekmeye her geçen gün devam ediyor.

Burak Gacemer’in Hayat Serüvenine Bir Göz Atalım

Eski milli basketbolcu Burak Gacemer aynı zamanda bir mankendir.

1981 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açan Burak Gacemer’in ailesi Selanik göçmenidir. Basketbola olan tutkusu ilkokul dördüncü sınıfta başlamıştır. Yedi sene birinci ligde olmak üzere 15 sene Pınar Karşıyaka’da basketbol oynamıştır. 62 defa Milli Takım forması giymiştir. 2007 yılında basketbolcu olmayı bırakıp mankenlik dalına atlayarak kariyerine yön veren Burak Gacemer, 2008 yılında Fashion TV En İyi Erkek Manken Ödülü‘ne layık görülmüştür. Çeşitli dizi ve kliplerde rol alan Burak Gacemer, Hadise’nin Düm Tek Tek şarkısının klipinde ve Demet Akalın’ın kliplerinde oynamasıyla birlikte gün geçtikçe tanınmaya devam etmiştir. 2011 yılının Mayıs ayında mutlu bir evliliğe adım atan Burak Gacemer’in mutlu evliliği ikilinin sevenleri tarafından ilgiyle takip edilmeye devam etmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.