Miss Turkey’in Güzeli Buse Varol’un Mütevazi Hayatına Bir Yolculuk

Buse Varol Kimdir?

Uzun zamandan beri ekranlarda özlediğimiz isim haline gelen Buse Varol Tektaş, başarılı oyunculuk kariyerine 2013 yılında Tozlu Yollar dizisi ile başlamıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterine hayat vermiş ve ardından yıllardan beri en çok izlenen dizi halinde olan meşhur Arka Sokaklar dizisinde, Yasemin karakterine hayat vererek bir polis memurunu canlandırmıştır. Oyunculuk kariyerinde en büyük etken modellik yapmasıdır. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk teklifleri alarak, ekranlarda sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Uzun süredir ekranlar karşısında yer almayan Buse Varol, İnstagram uygulaması üzerinden sevenleri ile buluşmaktadır. İnstagram sayfasında 1.4M takipçiye sahip olan güzel oyuncu, aile fotoğrafları, tavsiyeler ve kendi fotoğrafları ile ön plana çıkmaktadır. Alişan ile güzel bir evlilik yaşayan Buse Varol Kimdir? dilerseniz hayat serüvenine göz atalım.

Güzel Oyuncu Yusuf Can Dirik’i Stilist Seçerek Ekranlara Dönmeye Hazırlanıyor!

Buse Varol’un ekranlara dönme haberi sevenleri tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştır.

3 yılın ardından ekranlara dönme heyecanı içerisinde olan Buse Varol, Yusuf Can Dirik’in profesyonel ellerine stilini emanet etmeyi tercih etti. Ekranlarda veyahut ekranda olmadıkları zaman, oyuncular güzelliklerinin yanında stillerine de dikkat etmekte ve bundan dolayı, güzelliğini taçlandırarak kıyafeti ile damga vurmak isterler. Bu noktada ilerleyen zamanlarda Buse Varol, Yusuf Can Dirik ile birlikte sevenlerini hem ekran başında hem de kendi hayatında bir moda esintisi yapacağı kaçınılmaz olacaktır.

Dostlar Mahallesi Dizi Projesi Alişan ile Mutlu Yuvalarının İlk Adımı Oldu

Alişan ve Buse Varol Çifti

30 Aralık 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Dostlar Mahallesi dizisi kısa soluklu bir dizi olmuş olsa da seyirciye samimiyeti geçirmiş bir dizidir. Filmin konusunu, özlem duyduğumuz eski mahallelerdeki sıcaklığın, neşenin ve beraberliğin hikayesi oluşturmaktadır. Sıcaklık, neşe ve beraberlik, Alişan ile Buse çiftine de uğramadan geçmemiş, Dostlar Mahallesi dizisinde rol arkadaşı olan güzel çift tanışarak mutlu yuvalarına ilk adımı bu dizi ile birlikte atmışlardır.

Miss Turkey Yarışması’ndan Sonra Hayatı Değişti

Buse Varol hayat serüveni boyunca mütevazi yapısını koruyarak başarılı bir karakter olmuştur.

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversitede Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nü okuyarak tamamlayan güzel oyuncu, yaklaşık 2 yıl özel bir eğitim kurumu olan dershanede stajyer öğretmenlik yaparak kariyerine başlamıştır. Fakat kariyer yolculuğu başladığı gibi gitmemiştir. 2012 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katıldıktan sonra ün kazanan Buse Varol, bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adımını atmıştır. Mota Ayla Algan, Müfit Aytekin gibi isimlerden oyunculuk ile ilgili özel ders almıştır. İlk dizisi 2013 yılında Tozlu Yollar dizisi olmuştur. Son oynadığı dizide, Alişan ve Çağla Şikel ile rol arkadaşı olmuş ve Bahar karakterini canlandırmıştır. Oynadığı en son dizi olan Dostlar Mahallesi dizisi ile ekranlara veda eden Buse Varol, mutlu bir evliliğin kapılarını açarak şu an çocukları ve eşi Alişan ile birlikte gayet mütevazi bir hayat sürmektedir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.