Moda ve Yaşamın En Trendi: Buse Terim

Son güncelleme:
Buse Terim İnstagram

Geçirdiğimiz sıkıntılı günlerde çoğu zaman evde, dışarıya çıkıp özgürce gezebildiğimiz günlerin hayalini kurmaktayız. Her ne kadar eskisi kadar dışarıya çıkamasak da modaya olan tutkumuz her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu alanda da çeşitli kişilerin profilinden gördüğümüz ürünler ile kendi modamıza renk katmaktayız. Sadece moda ile kısıtlı tutmayarak, alacağımız her üründe çeşitli kişilerin alacağımız ürüne karşı yaptıkları yorumlar doğrultusunda almayı tercih ediyoruz. Bu bağlamda ürünü tanıtan kişinin güvenilir olması her anlamda bizim için önem teşkil etmektedir. Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız Buse Terim‘in İnstagram sayfası tam size göre.

https://www.instagram.com/buseterim/

Buse Terim Önerileri

İnstagram’da 2 milyon takipçisi olan Buse Terim, İnstagram sayfasında her türlü konuda paylaşım yapmaktadır. İnstagram hesabını aktif şekilde kullanarak modaya ve yaşama dair birçok fikir ve öneri ile karşımıza çıkmaktadır. Dünya tatlısı kızlarını ve eşini da İnstagram profilinden eksik etmeyen Buse Terim, profiline girdiğimiz zaman samimiyeti ile bizleri hayatına konuk olarak almaktadır. Önerilerle, modayla, kitaplarla ve daha bir sürü şey ile karşılaşacağınız neşe dolu olan bu profilin sahibi Buse Terim’i yakından tanıyalım.

Buse Terim kimdir?

Buse Terim, Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’in kızıdır. 21 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. İnstagram sayfasında da yakından tanık olduğumuz modaya düşkünlüğünün temelinde iyi okullarda eğitim aldığını ve bu konu üzerinde büyük bir çabası olduğunu görürüz. Yüzyıl Işık Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’ de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okuyarak stajını ünlü markalarla yapmıştır. Kariyerinde moda alanında üst zirveye çıkmak isteyen Buse Terim, Uluslararası moda sektörünün önemli moda haftalarına katılarak kendini geliştirmeye çalıştırmıştır. Zirveye adım adım çıktığı basamaklar sonucunda Buse Terim markasını oluşturarak moda sektöründe www.buseterim.com.tr ve ürünlerinin satışını gerçekleştirdiği shop.buseterim.com.tr adlı siteler ile zirveye oturmuş ve ilgi odağı haline gelmiştir. Ürünleri çocuk kategorisiyle ilgili olduğu için ebeveynlerin siteye göz atmalarını tavsiye ederim.

Buse Terim ve Ailesi

Ailesinin sıcaklığını hissettiren Buse Terim, çeşitli aile fotoğraflarıyla profiline renk katmaktadır. Sadece moda alanında paylaşımlar yapmayarak, kendi yaşamına ait paylaşımlar ile de beğenileri üstüne çekmektedir. Başarılı bir anne olan Buse Terim, sağlık, hijyen, spor ile ilgili alanlarda da paylaşımlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Profilinin öne çıkarılan hikayeler bölümünde her ay yaptığı alışverişleri paylaşmasıyla beraber takipçilerinin sorularını da cevapsız bırakmamaktadır. Her gününü hikayesinde paylaşarak takipçileriyle buluşturan Buse Terim’in İnstagram sayfası her konuda ilginizi çekebilecek nitelikte bir profildir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.