Model Danna Sultana Ve 8 Aylık Hamile Kocası Görenleri Şaşırtıyor

Kolombiyalı trans model Danna Sultana ve kendisi gibi trans olan kocasının son hali onları tanımayanları şoke ediyor.

Kendisi gibi trans olan Esteban Landrau ie evlilik sürdüren trans model Danna Sultana bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor.

Kolombiyalı trans çift şu günlerde sosyal medyanın gündeminde nedeni ise bir hayli dikkat çekici.

Kolombiyalı trans model Danna Sultana geçtiğimiz günlerde 8 aylık hamile kocası Esteban Landrau’in göbeğini öperken bir fotoğrafını paylaştı.

Model Danna Sultana Ve 8 Aylık Hamile Kocası Görenleri Şaşırtıyor

Fotoğraf kısa sürede çok konuşulurken, onlar hakkında bilgisi olmayan insanları da şoke etti.

Erkek olarak doğan ve cinsel kimliğini kadın olarak tanımlayan Danna Sultana, kadın olarak doğan ve cinsel kimliğini erkek olarak tanımlayan kocası Esteban Landrau ile evlendi ve şuanda 8 aylık bir erkek bebeklerini kucaklarına almak için günleri sayıyor.

Ünlü modelin kocasının karnını öptüğü paylaşımı pek çok beğeni ve yorum aldı. Trans çift çocuklarına tamamen doğal bir şekilde sahip olduklarını söyledi.

Biyolojik olarak ikisi de henüz cinsiyet değiştirmedikleri için Esteban Landrau doğal bir şekilde hamile kaldı. 8 aylık hamile olan Esteban, erkek görünüşüne sahip olsa da doğurganlığı mevcut olduğu için hamile kaldı ve geçtiğimiz günlerde kasılmalar nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Çift bebeklerinin erken doğacağını düşündü fakat doktor bu durumun normal olduğunu belirtirken çift hakkında geçtiğimiz aylarda hamile iddiaları yazılmış ve bu iddiaları çift doğrulayarak hamilelik haberini “Hayaller gerçek oluyor.” yazılı bir fotoğrafla paylaşmışlardı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.