Murat Boz ve Kaya Çilingiroğlu ”Çıkın, Evde Durmayın Dedi”

Son güncelleme:

Ünlüleri anlamak gerçekten zor . Halkın ve büyük bir kitleye hitap etmenin sorumluluğu ağır ancak bazı noktalarda ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemiz ve gerçekten özenli olmaları gerektiğini düşünüyorum.Kamuoyunda onların büyük hayranları bulunuyor ve düşüncelerini desteklemek bazı durumlarda kötü sonuçlar doğura bilir.

Murat bozunun; Çıkın, Evde Durmayın cümleleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Ancak kendisi bunu yalnız başına ve insanların olmadığı alanlarda doğal yürüyüşler olarak yapılması gerektiğini yanlış anlaşıldığını dile getirdi.Ancak çok hassas bir konu üzerinde dikkat edilmesi gerekilen bir nokta olarak düşünüyoruz herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Kaya Çilingiroğlu ise; Ne zaman geçeceği belli değil evde mi duralım cümleleri ile gündem oldu.İnsanlarda bir tedirginlik yok öyle kimse bir yeri yağmalamıyor her yer dolu çıkıp yürüyorum cümleleri gerçekten sosyal medyayı ikiye böldü ve teki topladı.

Umarız herkes duyarlılığını artırır ve bazı  konuşmaların yanlış anlaşılabileceği durumlar yaratmamak için çaba gösterirler diye umut ediyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.