Muslera Büyük Fedakarlığıyla Takımının Yanında!

Sahalara dönüşünü gelir gelmez hissettiren Muslera, hava soğukken ameliyatlı bacağında çok ciddi ağrılar hissediyor. Özellikle son Kasımpaşa maçında sağlık ekibi, “Devam etme” uyarısında bulundu. Fakat Muslera sağlık ekiplerini dinlemedi. Maça devam eden Muslera’nın fedakârlığı, teknik ekipten büyük takdir topladı.

Muslera Maça Çıkabilecek Mi?

Muslera kaç sene daha Galatasaray’da? Muslera’nın sakatlığı ne durumda? Muslera maça çıkabilecek mi? Muslera’nın fedakarlığı çok büyük. Çektiği büyük acı ve ağrılara rağmen, Süper Lig‘de takımını yalnız bırakmıyor.

Muslera’nın Sakatlığı Ne Durumda?

Muslera’nın Sakatlığı Ne Durumda?

Sadece futbol becerisi ve sporcu kişiliğiyle değil, kendi karakteriyle de Türk futbolundaki örnek isimlerinden biri olan Fernando Muslera, Galatasaray’a olan bağlılığını gösterecek fedakarlıklarına devam ediyor. İki yerinden kırılan kaval kemiği için ameliyat masasına yatan ve aylarca formasından uzak kalan Muslera, geri döndüğü an takımının galibiyet serüvenine büyük katkıda bulunurken, sağlığına tam olarak kavuşamamış olmanın sıkıntılarını yaşıyor.

Muslera, ”Takımımı Yalnız Bırakamam” Dedi

Muslera

Fanatik‘ten Metin Karabaş‘ın haberindeki bilgilere göre; Özellikle soğuk havalarda operasyon geçirdiği kemiğinde çok ciddi ağrılar olduğu öğrenilen Muslera’nın, son Kasımpaşa sınavında da dayanılmaz acılar çektiği ortaya çıktı. Hatta sağlık ekibinin, “Devam etme” uyarılarına rağmen, “Takımımı yalnız bırakamam” diyerek ayakta kalmayı sürdürdüğü ortaya çıkan Muslera’nın bu tavrı, teknik heyetten büyük takdir topladı.

Muslera’a Daha Uzun Seneler Sahalarda Olacak

Muslera’dan Büyük Fedakarlık

Muslera ne kadar Galatasaray’ın yanında olmak için çabalasa da büyük bir sakatlık geçirdi. Muslera’nın ağrılarının geçmesi ve eski performansına ulaşması için özel antremanlar uygulanıyor. Teknik ekipmanlarla beraber Muslera, eski sağlığına ve performansına dönmek için tedavi görüyor. İyi haber ise, başarılı kalecinin geleceğini etkileyecek bir sahalardan uzak kalma durumu yok. Sakatlığı geçtikten sonra aynı performansıyla sahalarda olacak. Galatasaray’la ilgili son haberler için https://negibi.com/galatasarayda-buyuk-ayrilik/ ve https://negibi.com/galatasarayin-yeni-transferi-mostafa-mohamedle-ilgili-flas-iddia/ sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.