Mustafa Cengiz’den Müjde: ‘Taraftarı Mutlu Edeceğiz’

Katıldığı bir canlı yayında orta sahaya transfer konusunda açıklama yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Orta sahayla ilgili çalışmalarımız var, inşallah taraftarı mutlu edeceğiz” sözleriyle müjdeli haberi verdi.

Mustafa Cengiz’den Müjde: ‘Taraftarı Mutlu Edeceğiz’

CBC Sport televizyonunda yer alan ve Perviz Musayev ile Elçin Cafarov’un sunuculuğunu yaptığı Türkiye’den Futbol programına telefonla konuk olan Mustafa Cengiz, Azerbaycan halkına ve Netfçi Bakü taraftarlarına selam göndererek sözlerine başladı.

Netfçi eşleşmesini değerlendiren başkan Cengiz, “Hem kardeşinizle maç yapacaksınız, hem de galip veya mağlup olacaksınız. İki duygu bir arada. Şükür ki bize sizinle maç yapmak nasip oldu. Biz bundan çok mutluyuz. Bizim oynadığımız takım, en yakın kardeşimiz. Türk kardeşlerimiz, Azeri kardeşlerimiz. Netfçi’nin her zaman başarılı olmasını isterim. İran’da da Tractor çok başarılı oldu, mutlu olduk. Bu maçtan dolayı çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

“Azerbaycan’dan oyuncu transfer etmeyi düşünür müsünüz” sorusuna yanıt veren Mustafa Cengiz, “Bizim öz kaynaklarımıza dönmemiz gerekir. Azerbaycan’a, Kazakistan’a, Türkmenistan’a… Bizim scout ekiplerimizin incelemesi gerekir. İnşallah bu yönde çalışmalarımız olacak” diye konuştu.

Orta sahaya transfer konusunda yorumlarını dile getiren Mustafa Cengiz, “İnsanlar mükemmeli bulmak için mücadele veriyor, tam mükemmele asla ulaşamazsınız. Fakat biz santrfor yokken ligin en çok golünü attık, defans yok dendi, ligin en az gol yiyen takımı olduk. Orta sahayla ilgili çalışmalarımız var, inşallah taraftarı mutlu edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.