Mutluluğun İçin Neler Yapıyorsun

Son güncelleme:

Kendi mutluluğunuzu ne kadar önemsiyorsunuz bu konu hakkında size sorularım olacak. Bu soruları kendiniz gerçekten objektif olarak soruların cevaplarını vermelisiniz böylelikle kendi mutluluğunuz için neler yaptığınızı azda olsa ölçme ve eksiklikleri bulmayı deneye biliriz beraber.

  1. Kahvenizi ve kitabınızı aldınız, koltuğa oturdunuz. Cep telefonunuz çaldı ve hiç de konuşmak istemediğiniz biri aradı.

Kahve içmeye devam edip cevap vermez misniz yoksa ay keşke baksaydım ikilemi ile kafanız meşgul bir halde radamı kalırsınız yoksa kahve kitap mutluluğunu yaşayıp anının tadını bozmadan devam mı edersiniz. Seçim sizin

  1. Bir gece önce temizlik yapmaya karar verdiniz. Sabah kalktınız, hava çok güzel, güneş var ve içinizden dışarıda olmak geliyor.

Aman boş ver temizliği sokaklara çıkalım hop o yana hop yana gezelim d vitamini alalım mı güzel yoksa temizlik yapayım ya tozlar var bilemedim ne yapacağımı demek mi güzel.

  1. Zor bir gün geçirdiniz ve akşam bir eğlenceye katıldınız.

Eğlencenin tadını çıkartamam valla yoruldum aman ben niye buraya geldim kıramıyorumda insanları ya da gelmişken eğlenelim kafasımı hangisi size ait ben ikilemde kaldım.

  1. En sevdiğiniz tatlıyı aldınız, eve geldiniz.

Ay kilo yapar mı bu bana yok yok ,yarısını yarın mı yesem aman ağzım tadı yerine gelsin yiyelim ya yiyen öldü de yemeyen ölmedi mi ye gitsin mi dersiniz. Canan Karata’yı izlemeden cevap verin ama soruya.

  1. Biri size iltifat ettiğinde ne yaparsınız?

Ay abartıyorsun canım ya! Teşekkür ederim o senin öhöm öhöm … ya da teşekkürler biliyorum herhalde benim ben ben mi? Ay nasıl iyi geldi anlatamam.

  1. Biri kasten, canınızı sıkmak için imalı konuşuyor.

Aman bana ne kendi kendine konuşsun umursamıyorum ben. Üzüldüm bu hiç hoş bir tavır değil bence derim. Heyyy sakin ol yoksa bende sinirleneceğim deyip kavga başlarım tarafını seç.

  1. Tatile çıkacaksınız ve ayağınızı burktunuz, üzerine birkaç gün basamayacaksınız.

Aman ayağımı kucağımda taşır yine de o gezmeye giderim. Yo ayağımı riske atamam evde oturacağım yapacak bir şey yok. Ben dikkatli bir insanım fazla yormadan kendimi bu geziye çıkabilirim bence. Ay gezmeyi sevdiğim için bu soruda galiba bana kesin gezmeye giderim yani bilemedim.

  1. Para ile mutluluk arasında sizce nasıl bir ilişki var?

Hiçbir ilişki yok aman. Olmaz mı para miktarına göre değişiyor. Varlıkla yokluk arasındayız.

Evet mutluluğu arayıp bulalım mı yoksa kendimiz mi sağlayalım hadi karar verin .

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.