Nasıl Zayıflarım? Exxen’de! İnanılmaz Değişimler

Son güncelleme:

Exxen yeni programları ile seyirciye farklı tatlar sunuyor. Exxen’nin projelerinden biri de Nasıl Zayıflarım? programı. Programda Çağan Atakan Arslan yani namı değer Avatar Atakan, programın spor kısmında yer alıyor. Obezite hastalığına yakalanmış inanılmaz yüksek kilolardaki insanların değişimini konu alan bu programda gördüklerinize inanamayacaksınız.

Nasıl Zayıflarım’ı nereden izleyebilirim?

Exxen

Nasıl Zayıflarım? programı sadece Exxen’e özel bir program. Başka yerde bulamayacağını ilgi çekici ve farklı programlar için hemen bir Exxen üyeliği oluşturmalısınız. Exxen üyeliği nasıl oluşturulur? Exxen’de üyelik oluşturmak için sadece 9.90tl ücret ödemeniz ve mail adresiniz ile kayıt olmanız yeterli. 7 gün ücretsiz deneme süresinde programları ve Exxen’i deneyebilir, beğenmezseniz hiç bir ücret ödemeden üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Nasıl Zayıflarım Programında Gergin Anlar

Nasıl Zayıflarım Programında Gergin Anlar

Programın ilk zayıflamak isteyen obezite hastası Türev Uludağ, ağır bir programın ortasında buluyor kendini. Avatar Atakan‘ın yoğun programı konuğu gerdiği için sesler yükseliyor. Fakat ne kadar zorlayıcı olsa da sonuçlar oldukça başarılı. Profesyonel sağlık ve spor ekiplerinin denetimiyle konuk her hafta inanılmaz rakamlarda bir kilo kaybı yaşıyor.

Nasıl Zayıflarım’da Büyük Değişim

Nasıl Zayıflarım’da Büyük Değişim

Nasıl Zayıflarım’ın ilk konuğu çok zorlu bir obezite hastalığı ile yüz yüze. Kiloları hayat kalitesini ve sağlığını derinden etkiliyor. Avatar Atakan programı ve bireysel spor hocalığı ile konuk oldukça zorlu antrenman yapıyor. Boks, ağırlık ve cardio çalışmaları ile yorulan konuk, bir bölümde neredeyse bayılıyor. Fakat bu Avatar Atakan’ın programını yavaşlatmıyor. Her hafta artan spor programları, diyetisyenler ve sağlık ekipleri ile kilo verme yolculuğuna çıkan konuğun inanılmaz kilo verme değişimini görmek için Exxen’de takipte kalın…

Farklı Bölümlerde Ünlü Konuklar
Farklı Bölümlerde Ünlü Konuklar

Nasıl Zayıflarım’ın bölümlerinde farklı ünlüler de programın bölümlerinde yer alıyor. Bir bölümüne Somer Şef‘in geldiği programdaki renkli görüntüleri ve komik konuşmaları kaçırmayın. Halkımızda obezite gerçekten büyük bir sorun. Bir çok kişi obezite ile savaşıyor ve hem sağlıksal hem psikolojik hem de bedensel etkinlikleri ile ilgili sorun yaşıyorlar. Nasıl Zayıflarım? bir çok insana obeziteyi yenebileceklerini gösterecek, gerçekten önemli ve aynı zamanda izlemesi keyifli bir program.

Zayıflamak İçin Önemli Bilgiler ve Taktikler Nasıl Zayıflarım’da!!
Zayıflamak İçin Önemli Bilgiler ve Taktikler Nasıl Zayıflarım’da.

Sizinde kilolarınızla başınız dertte ise bu programı kesinlikle takip etmelisiniz. Çok yüksek kilolardaki insanların bile kısa sürede yaşadığı değişimi görmek size de yapabileceğiniz inancını verecek. Aynı zamanda kilo vermekle ilgili önemli bilgileri ve gereken hayat rutinini de programı izleyerek öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, Nasıl Zayıflarım? size bu sürecin zor anlarını da detaylı olarak sunuyor. Bu sayede zorlandığınız kısımlarda yalnız hissetmeyeceksiniz. Aynı zamanda programları telefonunuzdan da uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Hadi izlemeye başlayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.