Neden Kyber Network?

Kyber Network‘ün zincir içi likidite protokolü, merkezi olmayan token takaslarının herhangi bir uygulamaya entegre edilmesine izin vererek değer değişiminin ekosistemdeki tüm taraflar arasında sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. Protokole dokunarak geliştiriciler, anında jeton takas hizmetleri, erc20 ödemeleri ve yenilikçi finansal dapp’ler dahil olmak üzere ödeme akışları ve finansal uygulamalar oluşturabilir ve herhangi bir jetonun her yerde kullanılabileceği bir dünya oluşturmaya yardımcı olur.

Kyber Network Değeri: ₺9,70 TRY

KNC Coin Nedir?

Kyber Network Crystals (KNC), Kyber Network‘te ücret ödemek için kullanılan bir Ethereum belirtecidir. KNC, Kyber Network işlemlerinin bir parçası olarak, öncelikle dijital varlıkların takas edilmesi gibi devam eden sistem işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır. Ayrıca bu ücretleri ödeyen kullanıcılar varlıklarını değiştirdiklerinde anında likidite alabilirler.

Piyasa sıralaması 53’tür.

Kyber Network Değerleri

Piyasa Değeri: $256,37M
Piyasadaki Arz: KNC198,08M
Toplam Arz: KNC0
(24S) Hac.: $78,49M
Değ (7G): -25,41%

Piyasa Değeri: ₺1.922.257.355 TRY

Neden Kyber Network?

Kyber Network, borsaları kullanmak zorunda kalmadan herkesin anında token takas etmesini sağlayan bir araçtır. Satıcıların, tercih ettikleri kriptoda ödeme alırken farklı kripto para birimlerini kabul etmelerine olanak tanır. Öncelikle Ethereum için oluşturulmuştur, ancak herhangi bir akıllı sözleşme tabanlı blok zinciri onu içerebilir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.