NEGİBİ.COM Ailesi Olarak Evdeyiz, Sizinleyiz!

Son güncelleme:

NeGibi.com ailesi olarak koronavirüs ile mücadele kapsamında bizde evdeyiz, sizinleyiz. Bu sürecin önemi bir kez daha hatırlatarak ailenizi ve sevdiklerinizi korumak, virüsün daha çok yayılmasını önlemek için sizden evinizde kalmanızı istiyoruz. 

Evde kaldığınız süre içerisinde sizi birazda olsa bu stresten uzaklaştıracak “KEŞFET” sayfamıza davet ediyoruz. Aradığınızdan daha fazlasını bulacağınızı göreceksiniz.

Hemen arkasından evde yapabileceğiniz, eğlenceli birçok aktivitenin yer aldığı “EVDE KAL” sayfamıza sizleri bekliyoruz. Evde kalmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı..

Elbette film tutkunlarını da unutmadık. Sizler için birbirinden kült filmlerin ve birçok yeni yeni filmin yer aldığı  editörlerimizden tam puan almış mutlaka izlemeniz gereken filmleri derlediğimiz “FİLM ÖNERİLERİ” sayfamızda yerinizi ayırıyoruz.

Bu süre boyunca keyfinizi yerine getirecek neşenize neşe katacak olan  “GOYGOY” sayfamız ile gülmekten kahkahalara boğulacak ve içeriklerimizde kendinizi bulacaksınız. “Evde kalın, Mutlu Kalın” biz sizler için eğlenceli içerikleri üretmeye devam ediyoruz. 

Tabi ki dünyadaki haberleri takip etmekten de uzak kalmayın. Ülkemizdeki ve dünyadaki en güncel ve son dakika gelişmelerini öğrenmek için “SON DAKİKA” sayfamızı sık sık ziyaret edin. 

Farklı dünyaların kapılarını aralayarak ufkunuzu genişletecek, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak  “KİTAP ÖNERİLERİ” sayfamızda birbirinden keyifli dünyalara yelken açın.

Moda dünyasını da atlamayarak, sizler için en moda trendleri araştırıyoruz. 2020 sezonunun favori renklerini, 2020 sezonunun en popüler parçalarını derlediğimiz “MODA” sayfamızda sizi bekliyoruz.

Dünya da keşfedilmemiş birçok seyahat noktasını sizler için  “SEYAHAT GÜNLÜKLERİ”nde bir araya getirdik. Eminiz ki normal yaşantınıza geri döndükten sonra, buradaki seyahat noktaları gitmek isteyeceğiniz ilk hedefiniz olacak. 

Ünlüler dünyasının kapısını “MAGAZİN” sayfamızda yer alan haberlerle aralamaya ne dersiniz? 

Sağlığınızı sizden daha çok düşünüyoruz ve korumanıza yardımcı oluyoruz. Birbirinden faydalı içeriklerin yer aldığı “SAĞLIK” sayfamızla sizde zinde kalın, sağlıklı kalın.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.