Netflix 2020 Şubat Takvimi Açıklandı

Son güncelleme:

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her zaman takip edilen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan Netflix, dizi ve film severler için mükemmel bir site olarak kullanıma devam etmekte. Özellikle Netflix’in özel dizilerini izlemek isteyen kişilerin birer Netflix hesabı oluşturmaları öneriliyor. Aynı şekilde site sayesinde kalmış olduğunuz yerden devam edebilmeniz de mümkün durumda. Netflix sayesinde pek çok dizi ve filme cüzi bir miktar ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Netflix genel anlamda ülkemizde en çok kullanılan film ve dizi sitesi olarak ilk sırada yerini alıyor. Bunu başarmasındaki en büyük etken de zengin bir içeriğe sahip olması. Netflix 2020 Şubat takviminde de farklı dizilerin yayıma gireceği açıklandı. Bu dizilerin yeni sezonları da site üzerinden yayımlanmakta. İşte o dizi ve filmlerin isimleri:

Locke&Key

Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de yayımlanacak olan bu dizi bir çizgi romandan uyarlandı.

Narcos Mexico 2.sezon

Narcos severlerin 2.sezonu merakla beklediklerini biliyoruz. 2. Sezonu Şubat ayında sitede yayımlanacak olan diziler içerisinde yer alıyor.

Horse Girl

Atlara meraklı olan bir kızın rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder. Gizem de burada başlıyor. Yeni yayımlanacak olan bu dizinin çok ses getirmesi bekleniyor.

Rode To Roma

Bu belgesel, Alfonso Cuaron’un Oscar ödülüne sahip olan Roma filminin yapılış sürecini anlatmakta.

Göl Kıyısından Masallar: Willy ve Gölün Koruyucuları

Aile ve çocuk içerikli diziler içerisinde yer alan bu dizi, oldukça fazla izleneceğe benziyor.

Shaun the Sheep: Farmageddon

Yine çocuk ve aile filmi olan Farmageddon, Şubat ayında yayımlanmaya başlayacak olan diziler içerisinde yer almakta.

The Expanding Universe of Ashley Garcia

Aile dizisi olan bu dizi, robot mühendisi olan genç bir kızın NASA için dünyanın bir ucuna taşınmasının hikayesini anlatıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.