Deep Blue Club

Netflix En İyi Filmleri

Son güncelleme:

Netflix, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gün geçtikçe yaygınlaşan film ve dizi izleme platformudur. Netflix sitesinden ücretli üyelik gerçekleştiren herkes bilgisayar ya da akıllı telefonunda internet yardımı ile bu siteden beğendiği dizi ya da filmleri izleyebilir. Bu kapsamda en çok izlenen ya da seyredilen film ve dizileri de bu platformada görmeniz mümkündür. Söz konusu platformun sizler için derlenen en iyi filmlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Esaretin Bedeli

Haksız yere suçlanıp hapse atılan bir mahkûmun ibretlik hikâyesinin anlatıldığı bu Amerikan filminde başrol oyuncusu bir türlü suçsuzluğunu ispatlayamaz. Mahkemede son derece ağır bir cezaya çarptırılan şahıs yaptığı son derece zekice planın ürünü olarak hapishaneden kaçmayı başarır. Sadece hapishaneden de kaçmayan mahkûm bu süreçte son samimi olduğu arkadaşının da tahliye sonrasında kendisini bulmasını sağlar. İbretle ve heyecanla izleyeceğiniz film çok ilginizi çekecektir.

Mucize                          

Türk filmleri arasında en çok izlenen filmler listesinde üst sıralarda olan Mucize filmi Mahsun Kırmızıgül imzası ile izleyicilerle buluştu. Filmde doğuştan eklem rahatsızlıkları olan bir adamın zorlu yaşantısı sürecinde köyüne tayin olan bilinçli bir öğretmenin yardımı ile hayatının değişmesinin öyküsü anlatılıyor. Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan film sinemalarda da gişe rekorları kırarak seyircinin beğenisini kazanmıştır.

Yedinci Koğuştaki Mucize

Son derece acıklı bir senaryoya sahip olan Yedinci Koğuştaki Mucize son dönemde netflixin en çok izlenen filmleri arasında yer alıyor. Akli dengesi yerinde olmayan bir adama iftira atılması sonucu hapse düşmesini konu alan filmde, idam mahkûmu adamın küçük kızının yardımı ile hapisten kurtarılmaya çalışılmasının acıklı hikâyesi anlatılıyor.

Recep İvedik 6

Recep İvedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 6, arkadaşı ile birlikte Konya’ya gitmek istersen Kenya’ya giden Recep’in yaşadığı komik olaylar zincirini konu alıyor. Arkadaşı Nurettin ile Kenya’da safari bölgesinde tehlikeli bölgelerde yaşamak zorunda kalan Recep yine komik ve zekice hareket ederek buradan da kurtulmayı başarıyor. İzlerken her sahnesinde gülmekten karnınıza ağrıların gireceği filmi severek izleyeceksiniz. Sinemada da izleyicinin beğenisini kazanan film netflixte en çok izlenenler listesindedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.