Netflix Gerilim Film Önerileri!

1. HUSH IMDb:6.6

Sağır ve dilsiz olan Maddy, tek başına bir hayat kurmaya karar verir ve ormanın içinde bir eve yerleşir. Yeni hayatından oldukça mutlu olan Maddy, bir yandan da yazdığı kitabını bitirmeye çalışır. Bir gün bilgisayardayken Maddie’ye her şeyi değiştirecek bir mesaj (Maddie’nin o anki fotoğrafı) gelir. Yani birisi ormanda yalnız yaşayan Maddie’yi yakından gözetlemektedir. Sağır ve dilsiz olan Maddie kolay bir av olmadığını onu takip eden psikopata kanıtlamak zorundadır.

2. THE INVITATION IMDb:6.6

Psikolojik gerilim filmi. Başrol Will ve sevgilisi yıllardır görüşmediği arkadaşlarının bir davetine katılır, Will arkadaşları Eden ve David’in tuhaf davranışlar sergilediğini gözlemler. Bu tuhaf davranışlar Will’in paranoyaklığı mı yoksa gerçekten tuhaf şeyler mi var?

3. BIRD BOX IMDb:6.6

Mallory ve 2 çocuğun doğaüstü yaratıklara verdiği savaşı konu alan filmde; gözler bağlı olarak kaçış yolculuğu başlar ve sadece zeka ve yıllarca geliştirdikleri duyu yetenekleri ile ilerlemek zorundadırlar.

4. FRACTURED IMDb:6.3

Minneapolis’e doğru yola çıkan bir aile yolda kaza geçirir ve soluğu hastanede alırlar. Eşi ve kızı tomografi çektirmeye giden Ray, onları beklemeye başlar ve bu bekleyiş normalden uzun sürer. Tomografi çektirmeye gidip sırra kadem basan kızına ve karısına ne olduğunu çözmeye çalışır.

5. THE PERFECTION IMDb:6.1

2019 yapımı film, annesinin ölümcül hastalığa yakalanması üzerine en büyük tutkusu viyolonsel çalmak olan başrolün küçük yaşlarda bu tutkusundan vazgeçip yıllar sonra tekrar başlaması konusuna dayanıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.