Netflix’in En İyi Film Takvimi

En İyi Netflix Fiyatları

Netflix’in en iyi film takvimini sizin için toparladık.

50. Parazit:

IMDB:8.6

Park ailesi ve Kim ailesi ile başlayan filmde, Park ailesi oldukça varlıklı, Kim ailesi ise yoksul ama kurnaz bir ailedir. Şans bu iki aileyi bir araya getirir. Kim ailesi çocuklarını manipülasyon konusunda oldukça iyi yetiştirir. Ve şansın bir araya getirmesiyle Park ailesinin yanına yerleşir. Fakat kısa bir süre sonra düzenleri bozulur ve eve gelen bir misafir tüm düzeni tehdit altına sokar. Büyük bir mücadele içine girerler.

Netflix Takvimi

Parazit Benzer Filmler:

Zombieland(2009 IMDB: 7.6)

49.The Midnight Sky:

IMDB: 5.6

Kıyamet sonrası var olan bir dünya düşünün. İşte bu dünyayı anlatan Midnight Sky en iyi filmler listemize giriyor. Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine’nin hikâyesini konu alıyor. Astronotları büyük bir şekilde tehdit eden Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyorlar. Harika bir bilim kurgu filmi olarak sizlerle.

En İyi Netflix Filmi

49.The Midnight Sky Benzer Filmler:

The Martian: (2015 IMDB:8.0)

48. Şikago Yedilisi’nin Yargılanması:

IMDB:7.8

Demokratik Ulusal Konferansın’da Vietnam Savaşı ve karşı kültür protestoları düzenleyerek halkı ayaklandıran getiren 7 sanığın 1969 yılında görülen meşhur duruşması anlatılıyor. Gerçek olaylardan esinlenen bu film mutlaka izlenmesi gereken Netflix filmler listemizde.

Şikago Yedilisi’nin Yargılanması Benzer Filmler:

Savaştan Sonra (2017 IMDB:7.4)

47.Interstellar:

IMDB:8.6

Yıldızlararası yolculuğumuzu anlatan bu film en iyi filmler listemizin yıldız filmlerinden. Filmimizde bir grup astronotun yeni bir yer arayışı sonucu yolculuğundan bahsediliyor. Bu görev için uzaya çıkan Cooper uzun yıllar bu görev için uzayda kalır. Ve döndüğünde başarılı sonuçlarla gelir.

Interstellar Benzer Filmler:

Gravity:(2013 IMDB:7.7)

46. Görünmeyen Misafir:

IMDB:8.1

Oldukça beğenilen filmimizde, varlıklı bir iş adamı olan baş rolümüz başarılı bir iş adamıdır. Bir gün sevgilisinin cesedi yanındayken polis tarafından tutuklanır. Avukatıyla beraber her şeyin seyrini değiştirir. Bu gizemli bulmacada gerçek ve yalan yer değiştirecektir.

Görünmeyen Misafir Benzer Filmler:

Kanun Ötesinde:(2014 IMDB:6.5)

45. Nefesini Tut:

IMDB:7.1

Babası güvenlik uzmanı olduğu için evlere rahatça girip hırsızlık yapan baş rolümüz ve arkadaşları hiç girmek istemedikleri bir eve girerler. Onları hiç beklemeyen olaylar yaşayan arkadaş grubu kendilerini bu evden kurtarmaya çalışırlar. Kör olan ev sahibi onların korkulu rüyası olacaktır. Gerilimi oldukça yüksek olan filmimiz mutlaka izlenmesi gereken listemizde.

Nefesini Tut Benzer Filmler:

Hush:(2016 IMDB:6.6)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.