NJM Insurance Group Nedir, Sigorta Ürünleri Nelerdir?

NJM Insurance Group, ABD’de yer alan 1913’te kurulan bir şirkettir. NJM Insurance Group otomobil, ticari otomobil, işçi tazminatı, ev sahipleri, kiracılar ve şemsiye sigortası sunmaktadır. Connecticut , Delaware , Maryland , New Jersey , New York ve Pennsylvania’daki pazarlarda hizmet vermektedir.

New Jersey Manufacturers Insurance Company (NJM), işçi tazminatı, ticari ve kişisel otomobil ve ev sahibi sigortası için değerli bir sigorta seçeneği olarak sigortalılar için özel olarak faaliyet göstermektedir.

Başlangıçta New Jersey Üreticileri Kaza Sigortası Şirketi olarak bilinen NJM Insurance Group, New Jersey İşçi Tazminatı Yasasını imzaladıktan kısa bir süre sonra, 1913 yılında bir işçi tazminat sigorta şirketi olarak kuruldu. Şirketin asıl hedefi, New Jersey işletme sahiplerine uygun maliyetli, güvenlik bilincine sahip ve mali açıdan güvenli sigorta sağlamaktı. 1922’de Şirket, New Jersey’deki en büyük işçi tazminat sigortası sağlayıcısı oldu.

NJM Insurance Group Ürünleri

Kişisel Sigorta
NJM, New Jersey ve Pennsylvania sakinlerine otomobil, ev sahipleri, kiracılar, apartman dairesi ve şemsiye sigortası sağlar. NJM , motosikletler, ATV’ler, tekneler ve koleksiyon arabaları için sigorta kapsamı sunmak için American Modern Insurance Group ile ortaklık yapmaktadır .

NJM, güvenli sürüşü desteklemek için 2013’ten bu yana New Jersey ve Pennsylvania liselerine 60’tan fazla sürüş simülatörü bağışlamıştır.

Ticari Sigorta
NJM başlangıçta New Jersey’deki işletmelere işçi tazminat sigortası sağlamak için kurulmuştur. Bugün, Connecticut, Delaware, Maryland, New Jersey, New York ve Pennsylvania’da işçi tazminatı kapsamını yazmaktadır. Şirket ayrıca New Jersey işletmelerine ticari otomobil sigortası ve ticari genel sorumluluk sigortası (CGL) sağlamıştır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.