Deep Blue Club

Nursel Köse’nin Diva Taklidi İzleyenleri Kahkahaya Boğdu

Avlu dizisindeki Kudret karakteri ile ismi dillerden düşmeyen başarılı oyuncu Nursel Köse, Instagram hesabından paylaşmış olduğu Bülent Ersoy taklidi ile takipçilerini ve sevenlerini kahkahaya boğdu. Güzel oyuncu Bülent Ersoy’un Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı eşliğinde taklit yaptığı bir video paylaştı. Videoyu paylaşırken de “ Zor ama hadi gülelim. Muhteşem sesiyle Bülent Ersoy” açıklamasını yaparak Bülent Ersoy’u etiketledi.

Başarılı oyuncu Instagram hesabı üzerinden günlük yaşamına dair paylaşımlarda bulunurken yanı sıra eğlendiği anları da sevenleriyle paylaşıyor. Kimi zaman spor yaparken hayata dair önerilerde bulunuyor, kimi zaman sevdiği karakterlinin tbt’sini paylaşıyor. Dostları ile de vakit geçirmeyi, fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncu kimi zamanda güzelliği ve fitliği ile takipçilerinden tam puan alıyor.

Kariyeri boyunca oyunculuğunun yanı sıra komedyenlik, yazarlık, şairlik de yapan başarılı oyuncu Nursel Köse,  Avlu dizisindeki Kudret karakteri ile sevenlerinden takdir toplamaya devam etti. Başarılı oyuncu son olarak ise ismini Güvercin adlı dizi projesinde duyurdu.  Başarılı oyuncunun rol aldığı başlıca dizi projeleri arasında ise Kartallar Yüksek Uçar, Kavak Yelleri, Kalpsiz Adam, Kötü Yol, Paramparça, Avlu, Güvercin gibi önemli projeler yer aldı. Yer aldığı dizi projeleri arasında oyuncunun en çok konuşulmasına sebep olan karakteri ise kötülüğü ile nam salmış olan “Kudret” karakteri oldu. Hapishanede bulunan aynı zamanda orada koğuş ağalığı görevini üstlenen bir karakter olan Kudret, kötü planları, acımasızlığı, gözü karalığı ile izleyicilerden oldukça tepki aldı. Başarılı oyuncunun hayat verdiği karakter kısa sürede o kadar çok beğeni kazandı ki sokakta onun adını bilmeyen kalmadı.

“Nefret Etseler De Ben Onlara Kudret’i Sevdirmeyi Başarmışım”

NTV’ye verdiği bir röportajında oyuncu Nursel Köse, canlandırdığı “ Kudret” karakteri ile ilgili şunları dile getirdi: “ Çok zor ve ağır bir karakter, taşıması ağır gelebiliyor bazen. Eve gidip kendime gelmem, Kudret’in gudubetinden kurtulmam, kendime dönmek zaman alıyor. Kötüyü oynamak risk almayı gerektiriyor. Vezirde olabilirsin rezilde. Kudretin ölmesini bekleyen bir kesim vardı ama çoğunluk olarak: ölmemesine çok sevindiler. Çünkü ne kadar nefret etseler de ben onlara Kudret’i sevdirmeyi başarmışım.”

17 yaşında Köln Üniversitesi Mimarlık öğrenimi için Almanya’ya giden yılların oyuncusu Nursel Köse, kariyerine dair ilk adımları da burada atmaya başladı. Öğrencilik zamanlarında oyunculuk yapmaya başlayan Köse, yönetmen, oyuncu ve komedyen olarak Türk ve Alman tiyatrolarında sahne aldı. Köse’nin yurt dışındaki başarılarından biri de 1992 yılında Yer Kozmetikçileri” isminde ilk kadın kabare grubunu kurmuş olması oldu. Sonraki dönemlerde Almanya’da turneler yapmaya başlayan Nursel Köse, 2009 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Bahçemdeki Ayı” adlı oyunda başrol oyuncusu olarak görev aldı. Böylelikle oyunculuk kariyerin tam anlamıyla giriş yapan güzel oyuncu, filmlerde rol almaya devam etti.

2001 yılında Buket Alakuş’un ödüllü filmi Anam’da başrol karakter “Anam” ile uluslararası üne sahip olan Köse, ilerleyen dönemlerde ise sinema filmlerinde rol almaya devam etti. 2007 yılında rol aldığı Fatih Akın’ın Yaşamın Kıyısında adlı filmi, 60. Cannes Film Festivali ve 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali yarışmalarında çeşitli ödüllere layık görüldü. Başarılı oyuncu Nursel Köse, Yaşamın Kıyısında filmindeki oynadığı “Yeter” karakteriyle 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde, Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ve 1. Yeşilçam Ödülleri’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödüllerini kazandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.