O Şarkıcıdan Konser Sırasında Küfür!

Son güncelleme:

Gün geçmiyor ki ülkemizde sanatçılar üzerinden yeni haberler çıkmasın. Magazin dünyasını sallayan son haberlerimizden birisi de İrem Derici’nin son konserinde şarkı söylerken orkestrayı aniden durdurup küfretmesi. İrem Derici’nin geçtiğimiz günlerde Kocaeli’de Kartepe Kış Festivali’nde konsere çıktığını gördük. Konser sırasında Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkısını söylerken orkestrayı birden durdurduğu ve küfrettiği kayıtlara geçti. Konser için gelen dinleyicilerin bu durum karşısında şok oldukları da görüldü.

İrem Derici hayranlarının da konseri kayda alırken bu küfür karşısında şok olduklarını gördük. Ayrıca konserde neden küfrettiği anlaşılmayan Derici’nin ‘’Burada olmayan melekler benim … yesin’’, denildiği anlaşıldı. Bu sözü de meleklerle ilgili olan şarkı sözlerine bağlı olarak söylediği görüldü.

İrem Derici sosyal medya üzerinden bir video çekti. Küfretmediğini ve sosyal medya üzerinde bu şekilde lanse edildiğini belirtti. Sosyal medya üzerinde takipçilerinin de farklı kutuplara ayrıldığı görüldü. Derici’nin bu yorumunun kimilerine göre doğru olmadığı ve gerçekten küfrettiği yönünde yorumların da paylaşıldığı dikkat çekti. Derici hayranlarının da bu küfrün gereksiz olduğu yönündeki düşünceleri de yine yorumlar üzerinden belirtildi.

Organizasyonu yapan Belediye’nin de artık hiçbir şekilde İrem Derici’yi sahneye almayacaklarını ve ona şarkı söyletmeyeceklerini söylediği ortaya çıktı. İrem Derici de işinden oldu. Ayrıca İrem Derici Belediye’ye sonrasında özürlerini iletti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.