Omar Elabdellaoui’nin Menajerinden İyi Haber!

Son güncelleme:

Yılbaşı gecesi ciddi bir kaza yaşayan Omar Elabdellaoui‘den iyi haberler geldi. 29 yaşındaki futbolcunun sağlığının beklenenden çok daha hızlı iyileştiği belirtildi.

Omar Elabdellaoui

Omar Elabdellaoui Havai Fişek Yüzünden Sakatlanmıştı

Yılbaşında çocukları ile birlikte eğlenmek isterken elinde havai fişek patlayan Omar Elabdellaoui’nin, kaza sonucunda yüzünde yanıklar ve gözlerinde hasar meydana gelmişti. Tedavisi hala devam eden Elabdellaoui’nin menajeri açıklama yaptı.

“Omar çok hızlı iyileşiyor. Hayatı boyunca alkol almayıp uykusunu hep iyi düzenledi. Kötü hiçbir alışkanlığı yok. Bu sebeple vücudu iyileşmesine çok yardımcı oldu. Doktorlar da bu duruma şaşkın. İnanılmaz derecede hızlı iyileştiğini söylüyorlar.”

Omar Elabdellaoui Kaç Yaşında?

Galatasaray’dan Tam Destek

Norveçli oyuncu Elabdellaoui tedavi gördüğü 2 aylık süreçte hem taraftarlardan hem de yönetimden destek aldı. Galatasaray’a bu sezon transfer olan futbolcunun ilk hastaneye kaldırıldığı zamanda da yalnız bırakmadılar. Elabdellaoui ne zaman sahalara dönecek sorusunun yanıtı ise hala belirsiz. Galatasaray’ın başarılı futbolcuyu yalnız bırakmadığını söyleyen mikail adampour şunları ekledi:

“Kulübü oyuncunun durumunu her gün takip ediyor. Galatasaray ve Norveç Milli Takımı ile yakın iletişim halindeyiz. Omar’a destek olmaya devam ediyorlar.”

Fatih Terim hastane ziyaretine gitti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.